Kūrinį ir vaizdo klipą atlikėja pristatė laidoje „Delfi premjera“.

„Važiuoju kur širdis“ yra mano pirmoji daina per 10 metų, kuri mano mamai taip patiko, kad pirmą kartą gyvenime gavau iš jos reikalavimą dainą išleisti kuo greičiau. Tai būtent taip ir darau!“ - pranešime spaudai juokauja atlikėja.

„O jei rimtai, ši daina iš tiesų labai atspindi mano nūdienos vidinę motyvaciją. Jaučiuosi lyg išties važiuočiau ten, kur širdis mane neša, o ji neša į labai aukštus kalnus.“ - apie naują dainą ir svarbiausią savo koncertą Žalgirio arenoje pasakoja atlikėja.

Pasak Gjan, naujasis kūrinys gali rezonuoti su kiekvienu žmogumi, kuris turi vidinį norą keliauti savo svajonių link, bet yra užstrigęs kasdienėje rutinoje.

Vaizdo klipe „Važiuoju kur širdis“ dainininkė įkūnija keliautoją ir kvapą gniaužiančiais vaizdais perkelia klausytoją kartu su savimi į didingų kalnų kraštovaizdžius.

GJan kūrinys „Važiuoju kur širdis“ yra iš būsimo atlikėjos albumo, kuris ir bus pristatytas Žalgirio arenoje, Kaune.

Po itin sėkmingo akustinio turo „Miegamasis“, kuriame Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, prireikė net 4 koncertų, kad sutilptų visi norintys, dainininkė praeitą savaitę nudžiugino savo klausytojus žinia apie didžiausią ir svarbiausią jos laukiantį koncertą Kauno Žalgirio arenoje, 2024 metų, sausio 20 dieną.

„Šiais metais turėjau kelis pasirinkimus: leisti gyvenimui nešt mane pasroviui, arba pačiai tą srovę sukurti. Pasirinkau imtis iniciatyvos ir griebti naują gyvenimišką patirtį. Širdyje jaučiu, kad šis koncertas turi įvykti arba dabar, arba niekada“, - sako atlikėja.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją