Viską pakeitė senas juostinis fotoaparatas, kurį Gretai lauktuvių įdėjo močiutė, rašoma pranešime spaudai.

„Paėmėm jį į rankas ir netikėtai radome gana paprastą ir aiškų sprendimą, kaip vizualizuoti dainą ir tinkamai perteikti jos nuotaiką“, – sako GJan. Vizualizacijoje matomas ir Gretos pieštas paveikslas, kurį ji sukūrė ir animavo parašiusi dainos tekstą.

„Palikai“ neturi per daug sudėtingų interpretacijų. Ji skamba gana tiesmukai ir konkrečiai. Dainos aranžuotė ir vokalo linija nuolat auga. Kūrėjai per muzikos ir žodžių junginį pamėgino sukurti ir šaržuoti nevilties emociją.

GJan garsėja gebėjimu dainose perteikti stiprias emocijas. Pažįstamas asmeninis išgyvenimas, kurio prisiminimą iššaukia dainos, yra tai, kas traukia gerbėjus klausytis vėl ir vėl. Stiprų emocinį užtaisą turintys GJan kūriniai internete turi milijonus peržiūrų ir perklausų. Labai solidų ir lietuviškai dainai įspūdingą skaičių yra surinkusi daina „Ruduo“, kuri „Youtube“ žiūrėta net 13 milijonų kartų.

Klausantis „Palikai“, nevalingai kyla asociacija, kad tai tarsi dainos „Ruduo“ priešistorė. Lyg kūrėjai suktų laiką atgal ir subtiliai preciziškai įvardintų žmonių išsiskyrimo etapus bei juos lydinčius jausmus. „Nedarėme to specialiai, net nepastebėjome. Bet, kai pažiūrime dabar, galima taip pasakyti“, – sako jie.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)