Bebaimiai reperiai, ironizuojantys visomis Lietuvos aktualijomis, niekada niekam nepataikauja ir koncertuose išreiškia savo idėjines vertybes, publiką patraukiančias nesumeluotu nuoširdumu, rašoma pranešime spaudai. Visuomenei ir jaunajai kartai svarbiomis temomis drąsiai pasisakantys atlikėjai savo dainose nuolat akcentuoja meilę šeimai ir tėvynei.

Apie būsimą susitikimą su „Sostinės dienų“ publika ir išgyventą sudėtingą karantino laikotarpį pokalbis su grupės nariu reperiu K. Sarnicku (Kastetu).

„G&G Sindkato” grupė visada surenka pilnutėles koncertines sales. Kaip manote, kodėl Jūsų dainos yra tapusios ne vienos kartos hitais?

Mes niekada savo muzika ir tekstais nebandome įtikti kitiems. Kalbame tai, kas mums svarbu, ir grojame tokią muziką, kuri mums patinka. Niekada niekam nepataikaujame. Galbūt todėl žmonės atpažįsta nuoširdumą – ar tai būtų gyvas koncertas, ar įrašas. O nuoširdumas vienaip ar kitaip yra viena didžiausių vertybių.

Su kokiais iššūkiais Jums teko susidurti per šį pandemijos sukeltą karantino laikotarpį? Ką buvo sunkiausia išverti?

Kiekvienam „G&G Sindkatas” grupės nariui, tikriausiai, savaip susikostė. Man tai buvo galimybė daugiau laiko praleisti su sūnumi. Juk vyko nuotoliniai mokslai, tad buvo gera dar kartą pasikartoti pradinės klasės kursą. O jeigu rimtai... Pavasarį ruošėmės dideliems koncertams arenose, kuriuos teko atšaukti likus dviem savaitėms, ir jei buvo sunku dėl asmeninių neišsipildžiusių lūkesčių, tai dar buvo sunku dėl fanų, kurie buvo įsigiję bilietus ir liko nuvilti. Manau, kažkaip visi išsikapstysim iš šios situacijos ir tapsim dar stipresni.

Neužilgo festivalyje „Sostinės dienos“ susitiksite su gausia vilniečių ir sostinės bičiulių auditorija. Ar jaudinatės? Kodėl?

Jaudulio, žinoma, visada yra. Jei lipant į sceną neapima jokie jausmai, gal tuomet jau ir nebeverta lipti. Ne, tai nėra baimė. Tai malonus jaudulys, kai žinai, kad laukia dar vienas vakaras, kurio metu bus galima praleisti scenoje beveik dvi valandas su gerais draugais, o jų šį kartą susirinks tikrai daug, ir kurio metu pasilinksminsi kartu su žiūrovais gražiausiame pasaulio mieste, pačioje jo širdyje. Ilgainiui supranti, kad tokių akimirkų gyvenime būna ne tiek daug ir pradedi jas dar labiau vertinti.

Kokią staigmeną ruošiate klausytojams?

Šį kartą atliksime specialią programą, kurią ligi šiol gyvai matė ne tiek ir daug žmonių. Skambės visos geriausios dainos, bet taip, kad daugelis liks išsižioję…

Ką Jums reiškia didžiausia Vilniaus miesto šventė „Sostinės dienos”?

Miestas gyvas tuomet, kada šurmuliuoja jo gatvės ir gatvelės. O gražus miestas yra tuomet, kai jo gatvėmis vaikšto laimingi žmonės.

Dėmesio! Atsižvelgiant į naujausius Vyriausybės reikalavimus renginiams, žiūrovams bus privaloma registracija į Didžiuosius koncertus Katedros aikštėje. Registracija bus vykdoma elektroniniu būdu festivalio tinklapyje: https://bit.ly/3j8IMh2

„Sostinės dienų“ organizatoriai prašo vilniečių supratimo bei kviečia renginiuose dalyvauti dėvint kaukę. Pasiimk savo teigiamas emocijas „Sostinės dienose“! Festivalis vyks rugsėjo 4–6 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami. Daugiau informacijos – www.sostinesdienos.lt

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės