„Šis kūrinys yra apie karštus jausmus ir kaip jie atgaivina mus. Su šiais jausmais susiduriame kiekvienas ir kiekvienas skirtingai juos priimame ar interpretuojame. Dėl šios priežasties „Man taip reikia“ daina yra labai universali, kiekvienas ją gali perleisti per savo filtrus“, – pasakodamas apie naujausią darbą intriguoja Gamka.

Kartu su naujausia daina, šiandien dienos šviesą išvydo ir jai skirtas vaizdo klipas. Pasak kūrėjo, jam svarbu kurti vientisumą tarp muzikos ir vizualo, dėl šios priežasties visuomet stengiasi į procesą įsitraukti maksimaliai.

„Klipu norėjosi perteikti stiprią bei švelnią šios dainos ir meilės energiją. Dirbti ties šiuo projektu buvo vienas malonumas. Apskritai, labai mėgstu kurti meną. Man tai lyg pavasarinis šviežio oro gurkšnis miške, po tamsios šaltos žiemos. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybe dirbti su nuostabia komanda, todėl idėjos liejosi tari vanduo iš kibiro“, – džiaugiasi kūrėjas.

Jau balandžio 17 dieną atlikėjas žada ir dar vieną naujieną – antrąjį solinį albumą „Uraganas“, kurį jau balandžio 27 dieną pristatys sostinėje, klube „Kablys + kultūra“, o gegužės 6 dieną – Kaune, koncertų salėje „Erdvė“. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.

„Labai laukiu pristatymo koncertų, nes „Uraganą“ laikau kol kas stipriausiu savo kūrybos rezultatu. Nekantrauju pasidalinti šia muzika su visais mylinčiais gyvenimą ir muziką, todėl visų labai lauksiu pristatymo koncertuose“, – kviesdamas į būsimus pasirodymus teigia Gamka.

Kviečiame įvertinti naujausią Gamkos kūrinį ir vaizdo klipą „Man taip reikia“:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją