Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad festivalio scenoje nuskambės ryškiausi šios vasaros hitai – Justino Jaručio ir Jessicos Shy atliekamas kūrinys „Rugpjūtis“, Vaido Baumilos daina „Kunigunda“, Jazzu „Vasara“ bei aibė kitų šių atlikėjų dainų. Į Raudondvarį taip pat atvyks ir savo muzikines programas pristatys grupės „The Roop“, „Flying Saucer Gang“, „G&G Sindikatas“, „jautì“, atlikėjai Vidas Bareikis, Gabrielė Vilkickytė, Omerta, Ironvytas bei vienas ryškiausių šalies DJ‘s – Jovani.

Dešimties valandų festivalyje veiksmo netruks ne tik scenoje, tačiau ir dvaro erdvėse – čia įsikurs daugybė maisto bei gėrimų zonų, įvairių kitų atrakcijų. Pasak organizatorių, siekiama sukurti aplinką, kuri leistų atvykti įvairioms draugų kompanijoms, šeimoms mėgautis paskutiniuoju vasaros šeštadieniu ir surengti iškylas, klausantis geriausių šalies atlikėjų muzikos.

„Nėra paslaptis, kad šis festivalis tampa tradicija, kuri leidžia planuotis paskutinįjį vasaros šeštadienį su geriausia šalies muzika. Siekiame, kad ši tradicija suburtų šeimas, draugų kompanijas į vieną gražiausių vietų šalyje – Raudondvario dvarą. Džiaugiamės, kad būtent šiame renginyje galėsime išgirsti ir didžiausius vasaros hitus vienoje vietoje. Tai didelis laimėjimas ir padėka atlikėjams“, – pranešime spaudai teigia organizatoriai.

Festivalio lankytojams organizatoriai leis į teritoriją įsinešti pledus ir iškylų kėdes, kad buvimas „M.A.M.A. vasara“ renginyje taptų visapusiškai komfortabilus.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“, – kviesdama į festivalį džiaugėsi viena iš atlikėjų Jazzu.

Didžiausias vasaros festivalis „M.A.M.A. vasara“ jau rugpjūčio 28 d. įvyks vienoje gražiausių šalies vietų – Raudondvaryje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)