Šių metų „Midsummer Vilnius“ atidarysiančio festivalio komandos prodiusuoto „EMPTI ORCHESTRA“ nariai Giedrė Kilčiauskienė ir Paulius Kilbauskas repetuoja su kartu scenoje pasirodysiančiu muzikantų būriu – nedideliu orkestru, rašoma pranešime spaudai.

Paklausta, kaip sekasi ruoštis žiūrovų taip laukiamam pasirodymui ir kokie jausmai kyla repeticijų metu, G. Kilčiauskienė sakė, kad jos muzikinis stuburas sutvirtėjo kadaise pradėjus dainuoti grupėje „Empti“, o dabar, po ilgos pertraukos, emociškai grįžusi į 2000-uosius, klausydama Pauliaus kūrybinių idėjų ir dirbdama kartu, suprato, kad jiedu dar labiau užaugo.

„Po pirmos repeticijos su orkestru skambinau mamai ir sakiau: „Supranti, aš dainuoju užsimerkusi ir suvokiu – juk būtent dabar aš pildau savo svajonę“, – pasakoja atlikėja.

„Ir kaip visada, pagrindinė mano gyvenimo taisyklė yra ta, kad vienas lauke ne karys. Todėl esu labai dėkinga kiekvienam muzikantui, aranžuotojams, garso režisieriui, esantiems šiame kūrybiniame procese. Dalis dainų tekstų sukurti tada, kai man buvo devyniolika, atrodytų naivūs, bet žinote – nė velnio: kai pabandai pakeisti pasaulį, jis išties keičiasi. Kokie kūriniai skambės festivalyje „Midsummer Vilnius“? Visi hitai“, – atskleidžia G. Kilčiauskienė.

Daug naujų potyrių repeticijos sukėlė ir liepos 14 dieną iki šiol didžiausią savo koncertą Vilniuje surengsiančiai Gabrielei Vilkickytei. Nors įprastai atlikėja scenoje pasirodo viena, Valdovų rūmų Didžiajame kieme, pristatydama savo debiutinį albumą „Vilko Švelnumas“, G.Vilkickytė erdvę pripildys įspūdingu pasirodymu, kuriame jai pritars „Liepaičių“ choro dainininkės ir skambės violončelės garsai.

Pasak G. Vilkickytės, ruošdamasi „Midsummer Vilnius“ ji pirmą kartą gyvenime repetavo su grupe ir pajuto, kaip dar prasiplėtė jos atsakomybė apie atlikimo bei jausmo kūrimo kokybę. „Pastebėjau, kad turiu greitai sutvarkyti jaudulį, užglostyti mintis apie savo ribotumą (nes protas dar nepažįsta, kaip scenoje veikti esant ne vienai prie pianino) ir, radus bendrą kalbą su muzikantais, nebijoti naujų skambesių“, – sakė ji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją