„Tai tiesiog linksma, atsipalaiduoti ir pašokti leidžianti daina. Ją kurdami ilgai galvojome, kaip nustebinti bei kartu sudominti klausytoją. Šios dainos priedainis nesudėtingas, lengvai įsimenamas, muzika tarsi „pagardinta“ Lotynų Amerikai būdinga ritmika“, - „U-Sound“ pranešime sakė Ewex.

Anot jos, šis kūrinys – tarsi nedidelis posūkis nuo atlikėjai įprastos ir mėgstamos R‘n‘B stiliaus muzikos, tačiau tai jokiu būdu nėra desperatiškas mėginimas „įtaikyti“ į radijo stočių eterio formatą, greičiau noras parodyti savo įvairiapusiškumą, bei atvirumą kitoms muzikos kryptims.

Ewex muzikinis kelias prasidėjo dar mokykloje. Jau tada jaunoji dainininkė kūrė savo dainas. Vėliau, susipažinusi su „G&G Sindikatas“ grupės nariu bei prodiuseriu Donciavu, tarsi pastūmėjo savo muziką į kitokį, aukštesnį lygį.

„Nors Ewex pseudonimas įvardina vieną žmogų, iš tikrųjų neįsivaizduoju savo kūrybos be Donciavo, tam tikra prasme Ewex galima netiesiogiai vadinti duetu“, - atviravo dainininkė.

2006-aisiais Ewex buvo nominuota Lietuvos hiphopo apdovanojimuose kaip geriausia metų atlikėja. Tąsyk nugalėtojos laurus nuskynė Daiva Starinskaitė iš „Saulės kliošo“, tačiau jau kitais metais apdovanojimas pelnytai atiteko jaunajai Ewex.

Daina „Žinau, ko nori“, kaip teigia pati atlikėja, be abejo bus įtraukta į debiutinį Ewex albumą, pasirodysiantį jau rugsėjo mėnesį. Kol kas dainininkė plačiau apie tai nekalba, esą tam dar bus laiko, albumas dar tik ruošiamas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją