Pirmieji singlai iš naujojo albumo „Nepavėluok mylėti“ ir „Individual“ jau spėjo rasti kelią į klausytojų širdis. Tris mėnesius intensyviai įrašų studijoje dirbusi mergina, šeštadienio vakarą koncerto svečiams gyvai pristatė „Chapter“ albume sugulusias savo idėjas, rašoma spaudos pranešime.

„Kai mano galvoje gimė mintis apie albumą, aš žinojau, kad mano temperamentui reikia datos. Tikslios datos, koncerto, kada visa tai turės suskambėti gyvai! Arba kitaip tariant deadline'o. Simboliškai pasirinkau albumą pristatyti per savo gimtadienį, nes dažniausiai esu linkusi iš esmės gilintis į savo gyvenimą tą dieną, o dabar manau, kad galėsiu pasidžiaugti savo žingsniu į priekį, nes atgal aš jau nenoriu“, – neslėpdama jaudulio prieš koncertą sakė Rūta.

Albumas pasakoja muzikines istorijas, kurias supynė gyvenime sutikti žmonės, pačios atlikėjos jausmai ir išgyvenimai. Emocijų scenoje neslėpusi Rūta, nuoširdžiais kūrinių tekstais ir jausmingomis melodijomis iki ašarų sujaudino ne vieną savo gerbėją. Tarp vakaro svečių pasveikinti Rūtos atvyko širdies draugas, atlikėjas Dainotas Varnas, renginių vedėjas Donatas Baumila su žmona Daine, pop muzikos princesė Monique, atlikėjai Monika Linkytė, Justė Starinskaitė, Ieva Zasimauskaitė ir kiti.

„Ji yra gyvsidabris – nenuspėjama, nesuvaldoma ir nerealiai spindinti. Tiek kaip asmenybė, tiek ir kaip atlikėja. Esu nerealiai laimingas, jog galiu matyti jos kelią ir turėti Rūtą šalia savęs ant scenos“, – kartu su vakaro žvaigžde pasirodęs sakė J. Jarutis.

Scenoje šį naują Rūtos Loop etapą padėjo pažymėti ir dainininkas Vaidas Baumila, kuris atvirai žavisi merginos meile muzikai.

„Rūtos noras dainuoti ir kurti yra pavydėtinas. Retai matau žmonių, kurie būtų taip užsidegę tikslu ir muzika, kaip meno forma. Ji labai meniška, gal net bohemiška, bet priėjimas prie muzikos yra labai šiuolaikiškas – skamba moderniai ir kartais atrodo kaip neformatas, tačiau tai yra autentiška jos pop muzika. Linkiu Rūtai nepaleisti širdies, užsidegimo ir nesustoti“, – debiuto proga kolegę drąsino V. Baumila.

Atrodo, kad Vaido žodžiams lemta išsipildyti. Artimiausiu metu mergina neketina sustoti, trykšta naujomis idėjomis, planuoja pasirodymus ir muzikinius projektus. O kol kas Rūta Loop laukia, kaip jos dovaną sau – albumą „Chapter“ – priims klausytojai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės