„Daina jau seniai užgimusi manyje. Laukiau to gražaus ir pakylėjančio laiko, kuris jai pasirodyti tinkamiausias – gamtos atsiskleidimo, nubudimo, kurio visi jau taip laukiame. Kaip gamta, taip ir jausmai: kartais prisnūsta, atšąla, bet gali imti ir netikėtai pražysti“, - pranešime spaudai pasakoja autorius.

Dainai „Meile, mano meile“ sukurtas ir vizualas, kuris yra tarsi įžanga į vaizdo klipą. Čia pora dėlioja iš žiedlapių mandalą.

„Pakviečiau filmuotis žmones, kurie žavi savo kūrybiškumu, senųjų lietuvių dainų atlikimu, gebėjimu taikoje gyventi su gamta ir tą ryšį puoselėti. Tikrai nuostabiai šiltos ir jaukios asmenybės. Manau, tai juntama ir vaizdiniame šios dainos atspindyje, nors matosi tik jųdviejų rankos, - pasakoja Edgaras. - Mintis dėlioti mandalą kilo mąstant apie estetinį dainos minties atspindėjimą. Norėjosi pabrėžti tarpusavio santykių trapumą ir paslaptį, kuo drauge prasidėjusi kelionė baigsis. Visi norime, kad santykiai, kaip ta mandala, lengvai ir gražiai dėliotųsi, žavėtų spalvomis, raštais, bet juk būna, kad vėjas papučia ar ranka sudreba, ar pradėjęs dėlioti, matai, kad piešinys jau virsta kažkuo kitu.“

„Santykiai – kaip mandala. Turi kantriai, dėmesingai ir sąmoningai dėlioti, susitelkdamas ir išgyvendamas dabarties jausmą. Juk rytojus – šios dienos tęsinys, – teigia dainos autorius E.Lubys. - Su kuo tie santykiai bebūtų: šeimoje, kūryboje. Mus visus supa žmonės ir mes kasdien gyvename santykiais.“

Įkvepiančia nuotaika dvelkianti Edgaro Lubio daina „Meile, mano meile“:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės