Muzikiniame klipe atlikėjas kartu su profesionalais ir pats nepabūgo atlikti choreografijos, kuri akustiniam kūriniui suteikia netikėtumo faktorių, rašoma pranešime spaudai.

„Praėję metai buvo tikrai sėkmingi ir pilni patirčių, apie kurias ilgai svajojau. Augantis klausytojų ratas suteikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, tačiau kartu auga ir lūkesčiai, kuriuos keliu pats sau. Daug dirbu su savimi, kad kūryboje, pasirodymuose, vizualizacijose nuolat atsirastų naujų spalvų. Tikiuosi, kad šiemet klausytojus pasieks naujas albumas, kuriam šiuo metu rašau dainas“, – savo kūrybine sėkme džiaugiasi Rokas Yan.

Tokių kūrinių kaip „Vakar vakare“, „Surask mane“, „Iš tų akių“ autorius naujausio kūrinio „Praeiviai“ premjeros dienos laukė su nekantrumu. Pasak jauno kūrėjo, naujasis kūrinys gali tapti kiekvienam labai artimas, kadangi yra apie visus supančią aplinką, žmones.

„Daina „Praeiviai“ yra apie žmonių vaidmenis mūsų gyvenimuose, mūsų lūkesčius jiems bei patirtis ir pamokas, kurias jie atneša. Mus supantis žmonių ratas nuolat keičiasi – vieni užsibūna trumpiau, kiti tampa tais, be kurių neįsivaizduojame nei dienos. Iš vienų mes labai daug tikimės ir kartais nusiviliame, o kiti mus nustebina, kai neturime visiškai jokių lūkesčių. Dar kiti lieka tiesiog praeiviais, su kuriais mes prasilenkiame gatvėje, net neįtardami, ką jie galėtų reikšti mūsų gyvenime, jei aplinkybės būtų kitokios. Man atrodo kiek romantiška, ir kartu ironiška, kad visiškai nepažįstamas žmogus kažkur, kažkada galėtų būti tavo geriausias draugas ar gyvenimo meilė, bet to niekada nesužinosi“, – pasakoja Rokas.

Kūrinys „Praeiviai“ šiandien dienos šviesą išvydo kartu su vaizdo klipe, kuriame atlikėjas įsiamžino kartu su šešiais profesionaliais šokėjais. Atlikėjas dėkingas šokėjams, kurie padėjo pajausti choreografiją ir sukurti vizualinę visumą naujausiai dainai.

„Nors su šokiu patirties beveik neturiu, šokti man labai patinka, todėl labai užsidegiau dėl minties įtraukti šokį šiame klipe. Kadangi daina yra tokia jautri ir akustinė, manau šokio elementai žiūrovams bus ir šioks toks netikėtumas. Labai juokinga buvo pirmoji repeticija, kai bandžiau neatsilikti ir atkartoti jų judesius. Grįžęs namo treniravausi naktį virtuvėje – mano kaimynai naująją dainą girdėjo jau ne kartą“, – prisiminę jaukiasi atlikėjas.

Šiandien sparčiai populiarėjantis atlikėjas pristato ne tik naujausią dainą, bet ir skelbia apie didžiausią ateinančios vasaros koncertą, kuri įvyks jau birželio 6 dieną Vilniuje, vasaros koncertų erdvėje „Vasaros terasa“. Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

„Tai bus didžiausias mano koncertas iki šiol – nekantriai jo laukiu. Nors pasiruošimui liko dar pavasaris, jau dabar dėliojame idėjas programai, dainų aranžuotėms, įvaizdžiui ir istorijai, kurią noriu muzikine kalba papasakoti savo klausytojams. Esu tikras, kad su komanda parengsime įsimintiną šou“, – kviesdamas į būsimą koncertą džiaugiasi Rokas Yan.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją