„Love Again" - vienas iš Daivos asmeninių kūrinių-favoritų, kuriame sudėtos jautrios ir įvairialypės jos gyvenimo patirtys, rašoma pranešime spaudai. Šiame kūrinyje skamba Londono gatvėje rastas ir draugų jai padovanotas vintažinis 70-ųjų elektroninis vargonas. Šis unikalus instrumentas suteikia kūriniui ypatingą šilumą ir padeda sukurti melancholijos persmelktą atmosferą, puikiai derančią prie atlikėjos visiems lengvai atpažįstamo balso tembro.

Londone Daiva praleido net 10 metų. Visgi, kaip sako pati atlikėja, ji visada ilgėjosi Lietuvos ir vidinės ramybės, kurią jautė būdama gimtinėje: „Londonas - nuostabus miestas, į kurį visada gera sugrįžti, tačiau niekada nejaučiau, kad ten mano tikrieji namai, vieta, kur galiu įleisti šaknis ir kurti šeimą”.

Užklupusi pandemiją paskatino Daivą klausyti širdies ir grįžti kurti savo gyvenimą Lietuvoje.

Nostalgiškas kūrinys „Love Again" pasakoja apie žmones, kurie laikosi įsikibę vienas kito ir nedrįsta atsisveikinti su kažkada tarp jų rusenusia meile.

„Man pačiai teko išgyventi skausmingą periodą santykiuose, kai atrodė, kad jau nebėra vilties ir prasmės juos tęsti. Tai kupina liūdesio, pasimetimo ir sumaišties būsena, kuomet nebetiki, jog bus geriau” - atvirauja atlikėja.

„Muzika ir kūryba - geriausia terapija, todėl patirtus stiprius išgyvenimus visada stengiuosi transformuoti į kūrybą, taip gimsta mano jautriausi kūriniai”, - sako Daiva.

„Love Again" pagrindinis motyvas ėmė skambėti Daivos mintyse jai tvarkant namus: „Viską metusi nubėgau prie instrumento ir iškart įrašiau naujai gimusią melodiją”, – dalinasi Daiva.

Jos partneris Chrisas Leaney, kuris yra puikus rašytojas ir poetas, padėjo sukurti dainos tekstą, o daugelio žymių Lietuvos atlikėjų prodiuseris Alvydas Mačiulskas pagelbėjo su dainos aranžuote ir skambesiu.

Lietuvos publikai žinoma kaip „Keymono“, o anksčiau – ir „Saulės Kliošo“ bei kitų projektų vokalistė, kartais padedanti kurti dainas kitiems atlikėjams, Daiva į solinės karjeros kelią įžengė prieš dvejus metus išleidusi repo kūrinį „Mesh”, po kurio sekė solinis albumas.

Didžiulę sceninę patirtį turinti Daiva muzikos mokėsi prestižinėje Paryžiaus muzikos konservatorijoje, o pastaruosius 10 metų gyveno ir kūrė Londone. Daiva yra dainavusi kartu su žymiais džiazo muzikantais Ran Blake, Riccardo Del Fra ir Aka Moon. Atlikėja taip pat gali pasigirti ir ne vienu muzikiniu apdovanojimu. Tarp jų – geriausios metų atlikėjos titulas Lietuvos Hip-Hop’o apdovanojimuose bei su „Keymono“ pelnyti „People’s music awards”, „Online music awards” bei pasirašytas kontraktas su pasaulinio garso įrašų kompanija EMC/Sony.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės