„Kauno filharmonijos salė – tokia vieta, kur labai gerai jauti žiūrovus. Ir tikrai net nuo scenos matėsi, kad žmonėms patinka ir tie plojimai – ne iš mandagumo. Todėl į koncerto pabaigą vidinis nerimas visai dingo ir užplūdo džiaugsmo banga“, – pasakojo D. Varnas.

„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – vienas galingiausių ir populiariausių tribute projektų Lietuvoje. Būti jo vokalistu nėra lengva užduotis. Tam reikia itin išlavinto vokalo, teorinių dainavimo žinių, įgimto muzikalumo ir daugybės repeticijų, rašoma pranešime spaudai.

Visi žinome F. Sinatros kūrinius „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „New York, New York“, „Feeling Good“, „Let it Snow“ ir kt. F. Sinatros atliekami jie skamba lengvai ir neatrodo sudėtingi, tačiau tai labai apgaulingas įspūdis.

Kiekvienas, kuris neturi plataus muzikinio išsilavinimo ir įgimto vokalinio talento, labai greitai pakliūtų į šių hitų pinkles. Gerai sudainuoti juos yra dešimtį kartų sunkiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Štai daina „Mack the Knife“ turi net penkias moduliacijas. Įgiję muzikinį išsilavinimą supranta, ką tai reiškia. Kitiems gi užtenka pasakyti, kad tai daina-žudikė. Ją labai nelengva taisyklingai ir kokybiškai atlikti.

Dainotas Varnas su šia užduotimi susidorojo puikiai. Jo švelnaus šilto tembro balsas Sinatros dainoms suteikė savito intymumo, o muzikinis talentas ir ilgi metai vokalo praktikos pas šios srities žinovus – nugludintos kokybės. Publika išsyk pajuto, kad „Frank Sinatra Show“ su Dainotu Varnu – tarsi prieš jų akis šlifuojamas deimantas su kiekviena daina įgaunantis naują šviesą laužiančią briauną.

Paskutinė programos daina „My Way“ salėje jau spaudė ašaras. D. Varnas prisipažino, kad jos atlikimo bijojo labiausiai.

„Labai jaudinausi, kad tik koks ašarų gumulas ir man gerklėje neįstrigtų, nes ši daina asmeniškai labai artima. Mano kelias į didžiąją sceną buvo ilgas. Tačiau jaučiu, kad šiuo metu esu geriausiame savo karjeros taške ir tikiuosi, nuo šiol – tik pirmyn. Tai, kur esu dabar, nebuvo man atnešta ant padėklo. Tai ilgų metų kūrybos, darbo ir nepasidavimo, net kai labai beviltiškai viskas atrodė, rezultatas. Kaip Sinatra ir dainuoja savo garsiausiame hite: taip aš tai padariau ir padariau savo būdu“, – sako D. Varnas.

„Frank Sinatra Show“ su Dainotu Varnu ir Kauno bigbendu: gruodžio 28 d. (19 val. ir 21 val.) – Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, 31 d. – Marijampolės kultūros centre, vasario 14 d. – Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės