„Daina apie susižavėjimą, kuris staiga išbudina iš neveiksnumo būsenos, tačiau į tą kitą žmogų įsikimbama taip stipriai, lyg į vienintelį šiaudą, kad tuo šiaudu patapęs žmogus negali elgtis kitaip nei tik iš išsigąsčio „dėti“ į kojas“, – dainos mintį pranešime spaudai trumpai pristato jos autorė ir atlikėja Monikaze.

Filmuojant vaizdo klipą neapsieita be traumų

„Tell Me“ pasirodė su eksperimentiniu vaizdo klipu. Tai yra pirmasis Monikaze vaizdo klipas, o jį režisavo Benas Ąžuolas Šarka. Pastarasis yra žinomas dėl savo vizualinių sprendimų geriausioms Lietuvos alternatyvios muzikos grupėms, taip pat pop muzikos atlikėjams.

„Traukos scenos buvo filmuojamos profesionaliai, kruopščiai paskaičiavus žalos ir vertės santykį, tačiau vis tiek neišvengėme traumų. Tuo metu, kai Benas užsilipęs ant riedlentės filmavo važiuodamas atgal, jis atsitrenkė man į galvą. Iš filmavimo prisiminimui liko didelės ir gražios mėlynės“, – juokiasi Monikaze.

Vaizdo klipo filmavimas vyko legendinėje Vilniaus vietoje – Kultūros, pramogų ir sporto rūmuose. Jo idėją, kaip ir kiek futuristinį Monikos įvaizdį, atlikėja sugalvojo kartu su Benu. Jųdviejų viziją įgyvendino kviestinė komanda.

Toliau – gastrolės po Europą, bet pirma – koncertas Vilniuje

Sparčiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje populiarėjanti avant-pop muzikos kūrėja Monikaze yra laukiamas svečias įvairiuose muzikos renginiuose.

Metus pradėjusi žymiajame „Eurosonic“, šią vasarą ji ir vėl pasirodys didžiausiuose Europos muzikiniuose festivaliuose. Lietuvė koncertuos „Primavera Sound Barcelona“, taip pat prestižiniame „Iceland Airwaves“. Atlikėjos gastroles užsienyje dalinai finansuoja LATGA.

„Laukia intensyvi vasara. Be Barselonos ir Islandijos, grosiu ir įvairiuose techno muzikos festivaliuose, tačiau pirmieji būsimo albumo dainas ir, žinoma, „Tell Me“ galės išgirsti vilniečiai“, – sako Monikaze, kuri birželio 8 d. kviečia į savo koncertą „Opera Social House“ terasoje.

Rudenį – albumas apie silpnybes

Po vasaros gastrolių Monikaze planuoja išleisti albumą pavadinimu „Weakness“: „Tai – geriausia, ką iki šiol esu sukūrusi“, – džiaugiasi ji.

Iš viso albume numatyti 9 kūriniai, kurių kiekvienas pasakoja apie tam tikrą silpnybę. Kūrėja pabrėžia, kad albume labai svarbus dainų eiliškumas, nes pasakojama vientisa vieno žmogaus istorija.

„Pradedu nuo socialinės atskirties temos, paskui pereinu į apsileidimą, nuo šio – prie nerimo, kol galiausiai pasiekus pagrindinio veikėjo-pasakotojo neveiksnumo stadiją įvedama meilės tema. Tačiau tai – irgi silpnybė“, – šypsosi Monikaze.

Būtent šiandien su vaizdo klipu pristatomas singlas „Tell Me“ ir yra albumo svarstyklė: „Jis albumo nuotaiką iš negatyvios pakeičia į pozityvią. Ties šia daina iš silpnumo pereinama į stiprybės kupiną būseną, aistrą ir norą veikti“, – pasakoja dainų kūrėja ir atlikėja. Kol kas kitų dainų tematikų neišduoda.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės