Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį, rašoma pranešime spaudai.

„Daina „Gegužis“ pasakoja istoriją apie porelę, kuri „susikukavo“ prieš išleistuves ir net nepajuto, kaip nugyveno visą gyvenimą kartu – nei labai blogą, nei labai gerą – tradicinį, nuobodų, tarsi iš vadovėlio. Laikas praskriejo, romantiką keitė buitis, o jie net nespėjo pagalvoti, apie kokią ateitį iš tiesų svajojo. Ironiškai gyvenimiška, saldžiai liūdna, gal truputį juokinga ir iki kaulų smegenų pažįstama – tokį jausmą bandėme perteikti rašydami šią dainą kūrybinėje stovykloje kartu su kolegomis Gyčiu Valicku ir Matu Ligeika“, – pasakoja Rokas Yan.

Vaizdo klipo filmavimo akimirkos:

Rokas Yan džiaugiasi, kad prie dainos prisijungė ir atlikėjai Monika Liu bei Vaidas Baumila bei neslepia, kad tai yra jo vieni mėgstamiausių Lietuvos dainininkų.

„Sakyčiau, kad man tai yra tiesiog svajonių kolaboracija, be galo apsidžiaugiau, kad Vaidas su Monika iškart sutiko prisijungti. Viso proceso metu žavėjausi jų laisve ir profesionalumu, jaučiausi, kad kartu kuriame kažką įsimintino. Ne paslaptis, kad šiuolaikiniame pasaulyje, o ypač pramogų versle, dažnai žaidžia ego, įvairios strategijos ir susireikšminimas, todėl labai gera, kai su kitais atlikėjais pavyksta užmegzti tokį draugišką ryšį ir tiesiog muzikuoti. Kiekvienas į kūrinį įnešėme savo spalvų, neabejoju, kad mūsų klausytojams bus smalsu išgirsti, kas gavosi“, – džiaugiasi dainininkas.

Roko Yan, Monikos Liu ir Vaido Baumilos bendras kūrinys ir vaizdo klipas „Gegužis“:

Šaunia kompanija džiaugiasi ir viena garsiausių šalies dainininkių Monika Liu, pasak jos, keletos atlikėjų susijungimas darbuotis kartu – didelis malonumas.

„Aš pasiilgstu dirbti su kitais atlikėjais, o šis Roko kvietimas labai nudžiugino. Roką žinojau, kaip puikų kūrėją ir išgirdus šiandien pristatomą dainą tuo tik įsitikinau. Buvo nusotabus laikas, vaizdo klipo filmavimas kartu. Nuostabi kompanija“, – pasakoja Monika Liu.

Bendru darbu džiaugiasi ir atlikėjas Vaidas Baumila, kuris taip pat atvirauja apie labai patikusį šios dainos vaizdo klipo filmavimą.

„Nėra ką ir pridurti nusotabi kompanija labai gerai praleistas laikas. Tik gavus žinutę iš Roko, žinojau, kad jo kūryba man labai patinka ir, kad čia laukia nuostabus bendradarbiavimas. Net neabejoju, kad taip nutiko. Tuo gali įsitikinti ir visi klausytojai“, – džiaugiasi V. Baumila.

Gyvai atlikėjų gerbėjai kūrinį išgirsti turės galimybę jau birželio 4 dieną Roko Yan koncerte Vilniuje, Vasaros terasoje bei birželio 22 d. didžiausiame Vaido Baumilos koncerte Klaipėdos vasaros estradoje.

Daugiau apie naują dainą – viršuje esančioje „Delfi premjera“ laidoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją