Claros istorija Lietuvoje prasidėjo daugiau nei prieš 5-erius metus, kuomet talentinga šokėja iš Prancūzijos prisijungė prie Kauno šokio teatro „Aura“ kolektyvo. Per šiuos metus jauna menininkė savo charizma sugebėjo ne tik užkariauti teatro gerbėjų širdis, sukurti laikinojoje sostinėje sėkmingai veikiantį verslą, bet ir nustebinti mūsų šalies publiką muzikiniais sugebėjimais, rašoma pranešime spaudai.

Prieš dvejus metus Clara pristatė pirmąjį savo muzikinį singlą „Širdis“, kuriame suskambo Lietuvos literatūros klasikos Vinco Mykolaičio-Putino eilės. Vėliau iš Marselio kilusi menininkė su projektu „Aquarium de Clara“ dalyvavo populiariame televizijos muzikiniame projekte „X faktorius“ bei pasiekė šio projekto finalą.

Šią gegužę C. Giambino muzikos gerbėjams pristato dvejus metus brandintą debiutinį albumą, kuriame klausytojai ras ne tik populiarų atlikėjos hitą „Širdis“, bet ir kitas per dvejus metus anglų ir lietuvių kalbomis sukurtas Claros dainas.

Kaip teigia pati atlikėja, šis albumas yra jos pastarųjų metų patyrimų ir lydėjusių emocijų muzikinė išraiška.

„Šis albumas yra mano pastarųjų gyvenimo metų Lietuvoje istorijos atspindys. Šioje istorijoje galima rasti daugybę skirtingų emocijų: džiaugsmą, augimą, didžiulę meilę, liūdesį, sunkumus ir apskritai viską, kas lydėjo mane per šiuos dvejus metus. Šiuo albumu tiesiog norėjau įprasminti ir paleisti šį gyvenimo etapą ir jį lydėjusias emocijas. Todėl albumas yra labai atviras ir asmeniškas“, - teigia atlikėja.

Pasak Claros, albumo „Aquarium“ pavadinimas atskleidžia šio debiutinio muzikinio rinkinio spalvingumą ir įvairiapusiškumą.

„Albumo pavadinimas siejasi su vandens stichija, kuri man yra itin artima. Šis albumas lyg mano asmeninis vandenynas, į kurį pasinėrus galima matyti daug ryškių spalvų, šviesos. Tačiau kartais jis gali būti ir tamsus, drumzlinas ir banguotas“, - mintimis dalinosi albumo autorė.

Prie Claros Giambino debiutinio albumo įrašų prisidėjo ir gerai žinomi Lietuvos muzikos pasaulio profesionalai. Albumo įrašymu ir skambesiu rūpinosi prodiuseris Vitas Vaičiulis, kuris taip pat dirba su tokiais šalyje žinomais muzikos vardais, kaip „Daddy Was A Milkman“, „Electronic I“ ar Lolita Zero.

Prie albumo kūrinių aranžuočių svariai prisidėjo klaipėdiečių elektroninio roko grupės „Royce“ nariai Ilja Gun ir Justas Katauskis.

Jau gegužės 12 d. „Oldman“ erdvėje Palangoje įvyks pirmasis albumo „Aquarium“ pristatymo koncertas. Šią dieną Claros Giambino debiutinis albumas viešai pasirodys ir visose populiariausiose muzikos klausymosi platformose. Gegužės 13 d. albumas gyvai bus pristatytas ir Klaipėdos publikai kultūros centre „TEMA“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės