„Priešingai, – juokiasi Vasha. – Dabar gyvenimas sukasi tokiu greičiu, kad didžiausia svajone tampa poilsis ir miegas“.

Šį rudenį pradėjusi bendradarbiauti su vilniečiu prodiuseriu Viktoru Woop, publikai Vasha pristato jau antrąjį jų bendrą kūrinį. Tikra Vashos gyvenimo istorija paremta daina „Nepaleidi“ – apie dviejų žmonių patiriamus jausmus, apie santykių suvokimą, asmenines laisves ir bandymus varžyti vienas kito gyvenimo ribas, rašoma spaudos pranešime.

Atlikėja Vasha / Foto: Justinas Lekavičius

„Tai tikrai šviesi daina, – sako Vasha. – Apie tikrą meilę, tikėjimą ir viltį. Apie tai, jog dviejų žmonių noras būti kartu yra stipresnis už visas pasitaikančias gyvenimo kelyje kliūtis“.

Beje, ši daina buvo pasirinkta ir dalyvavimui nacionalinėje „Eurovizijos“ konkurso atrankoje. Jau šeštadienį, sausio 22 dieną, žiūrovai gales išvysti ir koncertinę šios dainos versiją.

Atlikėja Vasha / Foto: Justinas Lekavičius

Tiek vaizdo klipe, tiek „Eurovizijos“ atrankoje Gabrielei talkina trys Kauno Muzikinio teatras artistai – Aurimas Tiškevičius, Antanas Striganavičius, Valerij Osadchenko. Pasirodymo choreografiją sukūrė Kauno Muzikinio teatro primarijus Gintaras Visockis, žiūrovams puikiai žinomas tiek iš NKMT, tiek ir iš Andželikos Cholinos teatro pasirodymų „Dulkių spindesys“, „Ana Karenina“ ir kt.

Atlikėja Vasha / Foto: Justinas Lekavičius

Vaizdo klipo filmavimas vyko Kauno lofto „Gargaras“ patalpose. Klipo režisierių pakerėjo autentiškos „Gargaro“ aplinkos sąlygos, bei jame esanti senoji Kauno pastatų aura. Nors filmavimo dieną kūrybinę grupę ir artistus nelepino šiluma, tačiau gautas rezultatas tiesiog alsuoja karščiu ir aistra.

Tad jei nenorite laukti ateinančio šeštadienio „Eurovizijos“ konkurso atrankos, naujausią Vashos dainą „Nepaleidi“ galite pasižiūrėti čia:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės