Atlikėja pasakoja, kad ši daina kūrėsi gana sunkiai, nes sukosi ir neramios mintys apie karą Ukrainoje, norėjosi tas emocijas sudėti į dainą, ir tuo pačiu norėjosi džiaugtis dukryte, meile jai bet kokiame kontekste.

Ir šios dvi temos persipynė į vieną dainos tekstą, rašoma spaudos pranešime.

„Frazė „Noriu tau primint <...> čia viskas mums“ – tai tarsi priminimas sau drąsiau ir ryškiau siekti svajonių – šokti po šiuo dangum, nes kad ir kaip besistengtume – nepavyks nei jo sustabdyti, o mėgautis šia diena, siekti daugiau – turėtų būti mūsų kasdienis tikslas“, – pasakoja atlikėja.

Aistay džiaugiasi galėdama dalintis šiuo kūriniu su savo gerbėjais ir tikisi, kad jis ne tik privers juos pasinerti į muziką, bet ir skatins apmąstymus.

„Sustabdyti pasaulį“ – tai ne tik daina, bet ir stiprus žinučių siuntimas, kuris kviečia kiekvieną iš mūsų prisidėti prie geresnio ir taikesnio pasaulio kūrimo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją