„Vesti apdovanojimus pasikvietėme Miss Sheep–Dovilę, kuri M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijos metu nedviprasmiškai dainininkėmis save vadinančioms Oksanai Pikul ir Natalijai Bunkei parodė savo vietą ir tam tikra prasme užstojo tikruosius Lietuvos muzikos kūrėjus bei atlikėjus. Ji pasielgė kaip tikra muzikos mama, todėl T.Ė.T.Ė. kviečia būtent ją. Džentelmeno į parankę, kuris padėtų Dovilei vesti renginį dar ieškome. Raumenis ir smegenis išlavinę kandidatai gali kreiptis į mus Facebook‘e“, – šmaikštaudami sako apdovanojimų iniciatoriai.

Šiuo metu vyksta intensyvūs organizaciniai darbai bei atsakingai renkama kompetentinga komisija, kurią sudarys muzikos portalų atstovai, renginių organizatoriai, apie muziką rašantys žurnalistai, muzikantai.

T.Ė.T.Ė. apdovanojimų rengėjai prisipažįsta, kad nebandys nustebinti neprilygstančiu šou su pompastiškomis dekoracijomis ir rėkiančiomis šviesomis. Jų tikslas – suteikti daugybei alternatyvios muzikos kūrėjų pjedestalą atkreipti į save didesnį dėmesį ir sukurti įsimintiną gyvos muzikos šventę susirinkusiai publikai. Dėl to šią savaitę kruopščiai planuojama renginio programa bei scenoje pasirodysiančių atlikėjų sąrašai.

„Tikrai pažadam, kad koncertas pasižymės muzikinių stilių įvairove ir gyvai grosiančių grupių gausumu, kai kurioms jų tai bus sceninis debiutas prieš didesnę auditoriją“, – netrukus atskleisiantys grupių pavadinimus žada organizatoriai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją