Vyras nepasveikino

Prisipažinusi, kad jį dar myli, dainą „Niekas nekaltas“ A. Pilypaitė skyrė savo vyrui L. Zareckui-Chorui. Pora neseniai atskleidė, kad skiriasi. „Per prievartą mylima būti nenoriu ir nieks dėl to nekaltas,“ – scenoje ištarė atlikėja.

Visi akylai stebėję, ar Linas įteiks Astai puokštę gėlių, ar pasveikins ant scenos, liko nusivylę. Pora vengė vienas kito, o juos jungė tik mažametės dukrelės – Rūta ir Saulė, kurios keliavo iš mamos į tėčio rankas ir atvirkščiai, šoko, verkė, reikalavo dėmesio.

L. Zareckas-Choras mieliau bendravo su grupės „ŽAS“ draugu Bilu ir Ramūnu Vyšniausku.

Tiesa, garsusis atletas prie scenos atskubėjo su dviem gėlių puokštėmis. „Ta didesnė – mano, o kita - nuo lengvosios atletikos prezidento Audriaus Siaurusevičiaus,“ – rimtu tonu patikslino Vyšniukas.

Scenoje – brangūs duetai

Be solo pasirodymų, susirinkusius linksmino ir duetai su atlikėjai brangiais žmonėmis. Pirmojo – Egidijaus Sipavičiaus ir atlikėjos – dueto daina „Tai meilė“ buvo skirta, kaip pristatė Asta, svarbiausiam dalykui gyvenime – meilei.

„Apie tai“ pristatymo vakarą A. Pilypaitė pasidžiaugė, kad po metų pertraukos susigrąžino draugystę su viena svarbia jai moterimi ir pakvietė ją – Gintarę Karaliūnaitę – ant scenos atlikti dainą „Debesėlis“.

Negalėjusį atvykti aktorių Vytautą Rumšą jaunesnįjį, su kuriuo dainininkė įrašė dainą „Tamsus langas“, netikėtai pakeitė vieno kailių salono savininkas Mečislovas Subelis.

Vakarą kaitino „Johnny2Bad“

Vakaro svečiai nekantriai laukė svečių iš Didžiosios Britanijos – grupės „Johnny2Bad“. Kartu su A. Pilypaite jie net du kartus dainavo bendrą dainą „Mano saldainiuk“, o vėliau liko ant scenos visam vakarui. Temperamentingi vaikinai sukvietė visus į šokių salę, kur iki vakaro pabaigos linksminosi ir pati Asta.

Paskutinei dainai grupė į sceną pakvietė „ZUZI Records“ direktorių Žilviną Žvagulį. Gerai įsilinksminęs atlikėjas netikėtai buvo padrąsintas dainuoti. Geros nuotaikos nepritrūkęs Žilvinas pusiau lietuviškais, pusiau angliškais žodžiais atliko paskutinę vakaro dainą „Red red vynas“.

Po koncerto A. Pilypaitė prasitarė, kad šį koncertą filmavo ir „Johnny2Bad“ grupę iš Didžiosios Britanijos atlydėjo BBC žurnalistai.

„Padėkos raštelio nėra, todėl viską sakysiu iš širdies,“ – prieš padėką prisipažino atlikėja. O ją A. Pilypaitė skyrė savo leidybinei firmai „ZUZI Records“, visiems susirinkusiems ir šeimai – mažoms dukrytėms.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės