Pirmoji ciklo, susidedančio iš trijų vinilinių plokštelių po 10 dainų, dalis - „Laisvas kūnas“ - mus pasieks dar šią žiemą, antroji - „Laisvas protas“ — pavasarį ir trečioji „Laisva siela“ — rudenį. Visa tai nuguls po bendru pavadinimu „Trilogija“.

Kaip rašoma pranešime spaudai, visas garsas nusėtas šiuolaikišku, moderniu rap/hip-hop skambesiu ir, aišku, kaip atlikėjui įprasta, giliais dainų žodžiais. Paskutinioji trilogijos dalis skambės klasikiniu 96’ metų hip-hop ritmu, nuo kurio jis pradėjo savo muzikos atlikėjo karjerą.

Keli singlai, tokie kaip „Plojimai“, „Kas tave myli“, „Esu čia ir dabar“ jau skamba radijo stočių grojaraščiuose. Neseniai Pusho YouTube kanale pasirodė nauja daina „Snaigės“. Čia kūrinio pavadinimas tapatinamas su žmonėmis, kurie dažnai ateina ir išeina. Kitaip tariant, prisilietus — ištirpsta, tarsi snaigės

„Tai mano stilius. Rinkti snaigę po snaigės, nors galiausiai lieki nusivylęs“, - pasakoja Pushaz.

Šiandien pristatoma šios dainos gyvo garso versija kartu su entuziastinga, jauna jaunuolių roko grupe FourMen, kilusia iš šiaurės Lietuvos.

Gali kilti klausimas: kodėl su jais? Nemenką patirtį turintį repo atlikėją ir muzikos prodiuserį supa didelis būrys laiko patikrintų muzikos profesionalų. Atsakymas — grupė dalyvauja „Kūrybinio verslo akseleratoriuje“, kurį koordinuoja Andrius Glušakovas-Pushaz.

Programa vystoma pagal „Inovatorių slėnio“ parengtą, Zarasų rajone įsikūrusio Kamariškių dvaro, atstatymo projektą, kur dvarvietė bus pritaikyta vizualiesiems menams ir muzikai. Planuojama įkurti vieną geriausių įrašų studijų Baltijos šalyse, kur bus suteiktos galimybės repeticijoms, saviraiškai, kūrybai, apgyvendinimui, bei poilsiui gamtoje. Taip susiklostė, jog būtent šios programos metu įvyko bendrų darbų užuomazgos. „Kūrybinio verslo akseleratorius“ Pushą sujungė ir su pianiste Evangeline Ūsienė bei Luku Sagadinu, Aleksandr Akatjev, kurie filmavo ir montavo visos šios kompanijos bendrą kūrinį.

Be to, pastaruoju metu Pushaz daug laiko skiria darbui ir veiklai jaunimo gretose. Kūrybinės stovyklos, dirbtuvės, seminarai, Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje dėsto Modernios muzikos kūrimo unikalios programos mokymus.

„Gera patirtis — vertybė, kuria gali pasidalint tikrai ne kiekvienas. Aš tai vertinu ir su tuo siejama mano ateitis. Esu įsitikinęs, kad ne vienam sutaupysiu ne vienerius gyvenimo metus. Galimai tai mano paskutinis kaip solinio atlikėjo albumas, nes turiu dar daug neįgyvendintų muzikinių svajonių. Kūryba, kaip vanduo, privalo tekėti, kartais keisdama savo kryptį, taip atrasdama naujas vagas,“ - samprotauja Pushaz.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją