„Tai džiugi dovana visiems gražios muzikos gerbėjams“, - taip savo antrąjį albumą pristatė savotišką muzikos stilių ir gyvenimo filosofiją propaguojantis Antanas. Į albumo pristatymo koncertą susirinkusius žiūrovus atlikėjas stebino ne tik dainomis, kurių metu į sceną lipo pritariančios vokalistės, šokėjai, bet ir vaikišką „šampaną“ primenančiu „Antano. Šampano“ gėrimu, „Volgos“ formos tortu.

Išskirtinė buvo ne tik albumo pristatymo atmosfera, bet ir netradicinis formatas – apie savo naująjį darbą Antanas pasakojo per animuotą „Antano televiziją“. Visais tikrąjį atlikėją primenančiais atributais pasižymintis personažas dėstė albumo atsiradimo istoriją.

Tą vakarą stebino ne tik pats vakarėlio šeimininkas, bet ir naujųjų Antano dainų pasiklausyti susirinkę „gerbėjai“. Be kelių žurnalistų, fotografų, širdies draugės Živilės, „dangiečių“ ir jų antrųjų pusių bare „All Stars“ jaunojo atlikėjo dainų pasiklausyti atėjo ir pirmojo „Kelio į žvaigždes“ dalyviai.

„Šampanas – tai pats šventiškiausias ir pats unikaliausias gėrimas pasaulyje. Tai turbūt vienintelis pasaulyje šaunamasis gėrimas, kuriuo galima ir į langus pataikyti. Be to, mano albume net 90% linksmų dainų, taigi – viena daina prilygsta prabangaus šampano taurei“, - dainininkas aiškino, kaip kilo mintis būtent taip pavadinti albumą.

Naujojo Antano albumo apipavidalinimas taip pat ne atsitiktinumas – pirmasis buvo geltonas, antrasis - žalias, o trečiasis bus raudonas. Kodėl? “ Todėl, kad esu patriotas!” – šmaikštavo atlikėjas. Naujame Antano albume yra 12 dainų, kurias sukūrė legendiniai kompozitoriai Teisutis Makačinas, Mikalojus Novikas, Benjaminas Gorbulskis, Mikas Vaitkevičius ir daugybė kitų. Šiame albume įrašytos dvi dainos, kurioms žodžius sukūrė atlikėjo mama Stasė Nedzinskienė. Obuolys nuo obels toli nenuriedėjo ir sukūrė kitų dviejų dainų tekstus.

Albume yra vienas duetas – daina „Rugiagėlių akys“. Romantišką dainą šmaikštusis atlikėjas sudainavo su švelnaus balso savininke Viktorija iš realybės šou „Dangus“.

DELFI suteikia unikalią galimybę visiems Antano gerbėjams pasiklausyti dviejų albumo „Antanas. Šampanas“ dainų „Roz Mari“ ir „Džovane“ ištraukų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės