Nenustygstantis reperis Kanye Westas per sekmadienio vakarą vykusią MTV Videomuzikos apdovanojimų (VMA) ceremoniją Los Andžele paskelbė, kad 2020 metais sieks užimti Baltuosius rūmus, išėjęs į sceną atsiimti apdovanojimo už visos karjeros pasiekimus.

Atlikėjas buvo pasveikintas atsistojusių žiūrovų ovacijomis, o tarp jų buvo ir jo didžiausia gerbėja – besilaukianti žmona bei televizijos realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, kurios nėriniuota alyvų spalvos suknelė paliko nedaug vietos vaizduotei.

„Nusprendžiau 2020 metais kandidatuoti į prezidentus“, – K.Westas suriaumojo į mikrofoną, baigdamas savo nerišlų pasisakymą, per kurį jis lyg ir prisipažino rūkęs marihuanos prieš pasirodydamas scenoje.

„Aš mirsiu už meną – už tai, kuo tikiu, ir ne visada būsiu mandagus“, – pareiškė jis. Hiphopo žvaigždė dar pajuokavo, kad žmonės tikriausiai pamanys, kad jis prieš žengdamas į sceną kažko prisirūkė.

„Mano atsakymas – taip. Kai ką susisukau. Ir gavau atsakymą, – sakė jis. – Mes esam tūkstantmečio karta. Tai nauja mąstysena: mes neketiname valdyti savo vaikų prekiniais ženklais. Neketiname savo vaikų mokyti menkos savigarbos ir neapykantos. Ketiname savo vaikus mokyti, kad jie gali kažkuo tapti.“

Už visos karjeros pasiekimus skiriamas MTV Video avangardo apdovanojimas anksčiau buvo įteiktas iškiliems artistams, tokiems kaip Madonna, Michaelas Jacksonas ir Beyonce.

„Trumpai, mano balsas atiteks jums, bet dabar – Kanye Westui“, – šūktelėjo ceremonijos vedančioji, popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus, turėdama omenyje dabartinį respublikonų prezidento rinkimų kampanijos favoritą Donaldą Trumpą.

Stereotipus griaunantis 38 metų reperis taip pat pelnė apdovanojimą už geriausią vaizdo klipą su socialine potekste jo dainai „One Man Can Change the World“, kurią K. Westas atlieka su Big Seanu ir Johnu Legendu.

Pagal pelnytus apdovanojimus tą vakarą anksti į priekį išsiveržė popmuzikos superžvaigždė Taylor Swift, kuri buvo nominuota net 10 kategorijų. Nors prieš šią ceremoniją buvo prognozuota T.Swift trintis su repere Nicki Minaj, sekmadienio vakarą abi atlikėjos atrodė užkasusios karo kirvį.

T.Swift pelnė apdovanojimus už geriausią popmuzikos vaizdo klipą ir geriausią atlikėjos vaizdo klipą už hitu tapusią dainą „Blank Space“, įveikusi Beyonce abiejose kategorijose ir savo buvusią priešininkę N.Minaj – antrojoje.

Apdovanojimų nugalėtojai:

Geriausias metų vaizdo klipas: Taylor Swift ir Kendrickas Lamaras – „Bad Blood“

Geriausias vyro vaizdo klipas: Markas Ronsonas ir Bruno Marsas – „Uptown Funk“

Geriausias moters vaizdo klipas: Taylor Swift – „Blank Space“

Geriausias hiphopo vaizdo klipas: Nicki Minaj – „Anaconda“

Geriausias popmuzikos vaizdo klipas: Taylor Swift – „Blank Space“

Geriausias roko vaizdo klipas: „Fall Out Boy“ – „Uma Thurman“

Vaizdo klipas su socialine žinute: Big Seanas su Kanye Westu ir Johnu Legendu – „One Man Can Change the World“

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)