Atlikėjas artimiausius bičiulius – įžymybes bei žiniasklaidos atstovus sukvietė į vieną Vilniaus piceriją, kurioje vaišino ne tik pica, bet ir gardžiais gėrimais. Norintieji galėjo su pirmagimio netrukus susilauksiančiu atlikėju drauge išsikepti picą. Paaiškėjo, kad ir Urtė Šilagalytė, ir kultinė merginų grupė „69 danguje“, ir Atlanta bei „ŠokoLedas“ bei kiti gražia proga pasveikinti atlikėjo užsuko ne šiaip sau. Stano studijoje gimsta kūriniai daugybei Lietuvos atlikėjų.

„Šioje tuštybių mugėje – dar vienas neblogas produktas – mano albumas“, - pradėdamas pasakojimą apie dar vieną savo kūrinį, kalbėjo Stano. Dainininkas tikino bandęs skaičiuoti, kelintą savo albumą jis išleidžia, tačiau sakė taip ir nesuskaičiavęs – aštuntą ar devintąjį. „Tai apie devintasis mano albumas“, - su jumoru kalbėjo atlikėjas.

Stano paaiškino, kad grupės „Delfinai“ pavadinimą jis palieka ateičiai, mat jau kurį laiką jo oficialiai naudoti nebėra prasmės, nes jis dainuoja vienas. „2.0 yra iš „Matricos“, „kompiuterastų“ žargonu, perkrovėme „Delfinus“ ir gavome Stano“, - paaiškino jis. Dainininkas sakė norįs išvengti painiavos. Esą koncertuose jis būdavo pristatomas kaip Stano ir grupė „Delfinai“ arba tiesiog „Delfinai“. Tai, pasak dainininko, painiojo publiką bei nepatiko jam pačiam, nes scenoje Stano – vienas.

„Man labai patiko, labai „fainas“ albumas“, - apie savo darbo vaisių kalbėjo atlikėjas ir patikino, kad pagal LATGA-A ataskaitas grojamiausias jo kurtas kūrinys buvo merginų grupės „69 danguje“ atliekama daina „Meilės simfonija“.

Dainininkas tikino „ant bangos“ buvęs prieš daugybę metų. Esą bangos turi savybę pakilti ir leistis. Išleidęs albumą Stano sakė, kad leisti albumus, jo situacijoje, nėra prasmės. „Aš tiesiog kuriu dainas ir jei matau, kad konkreti daina man tinka, aš ją pasiimu. Kol kuriu muziką, niekada neateis laikas, kad leisčiau paskutinį albumą“, - pabrėžė Stano.

Atlikėjas tikino, kad šis albumas buvo įrašinėjamas trejus metus, o klausytojus jis turėjo pasiekti prieš metus, tačiau atlikėjas leidybai pasiryžo tik dabar.

„Kai kurie kolegos įtarė, kad mano vestuvės buvo albumo leidybos reklamos triukas. Man, žargonu tariant, buvo „be ryšio“ leisti albumą. Jau prieš metus jį turėjom, bet norėjau, kad jis nebūtų susijęs su viešaisiais ryšiais“, - tikino Stano.

Dar visai neseniai nepagailėjęs kritikos politikams, Stano prakalbo, jog norėtų tapti politiku. Šiandien atlikėjas sako supratęs daug dalykų ir įsitikino, kad politikoje jam – ne vieta.

„Galvojau... Bet pamačiau, kas įvyko, kai žmonės, kurie neturi tinkamo išsilavinimo, aukšto intelekto koeficiento, ir kartais yra nevisai protingi, neturi patirties, nuėjo į Seimą... Jie nieko negali ten padaryti. Ir aš esu toks žmogus. Nenoriu ten eiti ir kažkam pridaryti blogybių. Aš visai neblogai pastaruoju metu pradėjau muziką kurti, galbūt čia ir pasiliksiu“, - atviravo dainininkas.

Stano albumo „Delfinai 2.0“ pristatymo akimirkos – DELFI nuotraukų galerijoje:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės