„Daina apie tai, kad santykiai – sunkus darbas. Barnių ar išsiskyrimo metu labai sunku nepalūžti ir atrasti jėgų vėl pradėti viską nuo pradžių. Nepaisant visų sunkumų, viltis visada yra, tačiau pajėgti išlaikyti santykius nėra lengva“, – pagrindinę dainos mintį atskleidžia Akvilė.

Jei kalbėti atvirai, Akvilė šiuo metu yra sukūrusi dvi dainas ir būtent šiai didesnio dėmesio neskyrė: galvojo, tiesiog paleis į gyvenimą skambėti – ir tiek žinių, rašoma pranešime spaudai. Bet viskas pasikeitė po pokalbio su režisieriumi Robertu Lenartavičiumi, kuris režisavo daugelį atlikėjos vaizdo klipų.

„Išklausęs dainą, jis pasakė, kad jau turi idėją ir mato, kaip turėtų atrodyti dainos vaizdo klipas. Tiesą sakant, režisierius taip patikėjo kūriniu ir jame esančia žinute, kad man neliko nieko kita, kaip pasikliauti jo intuicija ir įgyvendinti dainos vaizdo klipo viziją“, – šypsosi Akvilė.

Filmavimo dieną ore tvyrojo ypatinga atmosfera – vien jau filmavimo vieta įpareigojo elgtis santūriai, mat veiksmas vyko vienoje Kauno sinagogų. Susikaupę buvo ir muzikantai, ir Akvilė, ir režisierius, ir operatorius, kuris, beje, vėliau vaizdo klipą ir montavo. Atrodytų, nieko čia keisto, bet jei pasakysime, kad filmavimo ir montažo darbus atliko pats muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas – Vudis, gerokai nustebsite. Bet tai tikrai jau ne pirmas kartas, kada veiklus vyras imasi tokios užduoties.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją