Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyksiantis akustinis koncertas pasižymės netikėtais sąskambiais, grupės išieškotais ir repetuojamais būtent „Midsummer Vilnius’22“ festivaliui, rašoma pranešime spaudai. Programoje – tiek grupės veiklos pradžią žymintys, tiek klausytojų pamėgti, tiek naujausi kūriniai iš būsimo albumo grupės albumo, kuris bus išleistas rudenį kartu su pasauline įrašų kompanija „Sony Music Entertainment“.

Grupė pasakoja, kad ruošdamiesi būsimam koncertui patys stebisi kaip artimai, naujai ir jautriai skamba akustinės dainų versijos: „Tikrai didelis malonumas iškeisti elektrinę gitarą į akustinę ir stebėtis kaip mūsų kūryba gali skambėti kitaip. Norime leisti žmonėms įdėmiau įsiklausyti į tai, ką norime pasakyti savo kūryba“, – sako grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

Iki tol „ba. Unplagged“ programa buvo išleista vinilinės plokštelės formatu ir parduota rekordiniu tiražu, „Midsummer Vilnius“ festivalis bus tas vienintelis kartas metuose, kai grupė gros akustiškai, papildydama programą ir naujais kūriniais.

„Žmonės linkę ieškoti naujų patirčių, vis įvairesnių stimulų, tikisi pasotinti savo alkį. Tačiau verta pagalvoti, kad stabilūs, besikartojantys dalykai (tradicinis festivalis, ilgametė mėgstamos grupės kūryba) pasotina fundamentalius žmogaus poreikius: tas pats laikas, tie patys kūrėjai, stabili vieta, nekintanti kokybė. Kartu su „ba.“ raginame nepasiduoti triukšmui, ieškoti vertės tame, ką jau esame atradę“, – kalba festivalio „Midsummer Vilnius“ vadovas Valdas Petreikis.

Dešimtmetį mininti grupė „ba.“ – kritikų ir klausytojų pripažinta viena išskirtiniausių roko grupių Lietuvoje. „ba.“ nedaugžodžiauja komunikuodami, bet kalba per savo muziką ir turi milijonines dainų perklausas, tūkstantinę publiką, savitą charizmą, pilną atsidavimą savo klausytojams. Kiekvienas grupės koncertas kitoks, nešantis skirtingą nuotaiką ir žinią žmonėms.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės