Pasakodama apie šiandien pristatomą dainą „Why Wait“ atlikėja išlieka atvira ir atskleidžia, kad tai kūrinys apie žvėrišką aistrą, kuri yra tarsi brandžios moters manifestacija.

„Why Wait – daina gimus iš laisvės būti savimi, iš nebijojimo daryti spontaniškus sprendimus, kai gali pilnai pasitikėti savo instinktais ir širdies balsu. Daina, apie staiga užsižiebusią žvėrišką aistrą, apie dviejų žmonių susitikimą, kai „lyg žaibu trenkia“ ir atpažįsti artimą sielą, kada ką tik susitikus atrodo, kad šį žmogų pažįsti visą gyvenimą. Ir tai nėra įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio ar vienos nakties nuotykis – tai yra žinojimas, kad niekada nebuvo kitaip, tai yra brandžios moters manifestacija, alsavimas gamtos ritmu, seksualumo epogėjus ir aukščiausia meilės išraiška, atsidavimas visatos vedimui – bus, kas bus, o mes abu šitoje multidimencinėje meilėje – būkime čia ir dabar, amžinai, visada“, – pasakoja Jazzu.

Jazzu naujos dainos premjera

Ritmingoje dainoje, klausytojai išgirs ir afro, latin bei elektronikos motyvų, kurie kviečia šokti bei nerti į naktines džiungles, pasiduodant akimirkos žavesiui.

Pasak Jazzu, ši daina gimė paskutinė, rašant jau greitai pasirodysiantį albumą, kuriame nugulė ne vienų metų kūryba.

„Ją rašyti pradėjau būdama visiškai pasiklydusi ir ieškanti besąlygiškos meilės, o baigiau rašyti, kai ta besąlygiška meilė taip staiga aplankė mano širdį. Su ta meile aš pati gimiau iš naujo, prasidėjo gražiausias metas – žydėjimas, meilė savo kūnui, gyvenimas be baimės, tvirtas žinojimas, ko noriu“, – atskleidžia kūrėja.

Naujausiam kūriniui su komanda Jazzu sukūrė ir aistringą vaizdo klipą, kuriame įsiamžino ir ne vienas žinomas atlikėjos bičiulis.

Jazzu naujos dainos premjera

„Klipo idėja gimė mūsų kasmetinėje žiemos rezidencijoje Filipinuose. Atskrido filmavimo komanda, prasidėjo darbai, o egzotikos buvo daug. Prie Taal ežero, ispanų karininko šeimos namuose prasidėjo „Why Wait“ vizualinė istorija, kuri pasibaigė Lietuvoje –su nuostabiausias draugais, talentingiausiais aktoriais ir nerealiausia Nejinsky trupe. Manau, mano drąsią idėją išpildyti pavyko su kaupu ir mes labai jusliai ir taikliai perteikėme begalinę dviejų žmonių aistrą ir ryšį, kuris kutena slapčiausias sielos kerteles. Ir tada norisi gyventi“, – džiaugiasi Justė.

Šią vasarą Jazzu po pertraukos surengs ir keletą įspūdingų pasirodymų. Liepos 28 dieną. Vilniaus širdyje, Valdovų rūmų kieme „Midsummer Vilnius“ festivalyje, rugpjūčio 10 d. Trakų pilies kieme, rugpjūčio 14 d. Palangos koncertų salėje, o rugpjūčio 16 d. Kaune, VDU botanikos sode.

Kviečiame išgirsti bei išvysti naujausią Jazzu kūrinį ir vaizdo klipą „Why Wait“:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės