„Man pati mėgiamiausia šios grupės daina yra „Velvet“. Ją išgirdau gitaristo Romo Rainio dėka, kuris pagrojo dainą prieš vieną mūsų akustinių koncertų. Vėliau dainą smagiai atlikome ir koncerte“, - prisimena Jurga.

„Šios grupės daugiausia teko klausyti, kai kelionėse į koncertus būdavo uždedamas vienas ar kitas jų albumas. Mano artimiausiame rate yra tikrai didelių šios grupės gerbėjų. Praėjusiais metasi būgnininkas Vytis Vainilaitis važiavo pažiūrėti šios grupės turo "Foot of the Mountain" koncerto, o šiais metais su „A-ha“ grosime vienoje scenoje“.

Rinkdamiesi kas gali pradėti „A-ha“ koncertus Baltijos šalyse, grupės muzikantai ir atstovai sprendimą priėmė po to, kai išgirdo Jurgos atliktą dainos „Velvet“ demo įrašą. Pateikiame šios dainos demonstracinio įrašo ištrauką ir kviečiame patiems įvertinti Jurgos atliekamą „Velvet“ versiją.

Dainos „Velvet“ autoriumi yra Paulas Waaktaaras, kuris ne tik groja su „A-ha“, bet ir kartu su savo žmona muzikuoja projekte „Savoy“. Būtent šis kolektyvas dar 1996 m. pirmasis įrašė „Velvet“. Grupė „A-ha“ naują „Velvet“ versiją įrašė ir įtraukė į 2000 m. išleistą albumą „Minor Earth Major Sky“. Atskiru „A-ha“ singlu išleista daina sulaukė didelės sėkmės – ją visame pasaulyje įsigijo daugiau nei 300 tūkst. muzikos mylėtojų.

2009 m. pabaigoje „A-ha“ oficialiai paskelbė nutraukianti karjerą. Norėdama atsidėkoti milijoninei gerbėjų armijai, grupė išsiruošė į paskutines pasaulines gastroles „Ending on a High Note“, kurių metu koncertuos Australijoje, Japonijoje, Pietų Amerikoje, JAV, daugelyje Europoje šalių ir Lietuvoje. Trys paskutiniai „A-ha“ pasirodymai įvyks muzikantų tėvynėje, Norvegijos sostinėje Osle. Bilietai į šiuos istorinius koncertus buvo išpirkti per keletą dienų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės