aA
YouTube“ žvaigždei Jeffree Starui pateikti kaltinimai dėl fizinės ir seksualinės prievartos, įskaitant tvirtinimą, kad jis oraliniu būdu patenkino savo aistrą su benamiu nepilnamečiu, negavęs jo sutikimo.
Jeffree Star
Jeffree Star
© Vida Press

Ilgame „Business Insider“ straipsnyje asmenys, pažinoję 34-erių metų amžiaus kosmetikos gaminių magnatą XXI a. pradžioje, kai jis karaliavo „MySpace“ platformoje, teigia, kad J. Staras „be sutikimo grabaliodavo vyrus ir gąsdindavo žmones elektrošoku“, skelbia dailymail.co.uk.

17 mln. sekėjų „YouTube“ ir savo kosmetikos gaminių prekių ženklą turintis vyras garsėja prieštaringu elgesiu, tačiau jo advokatas paneigė straipsnyje nurodytus kaltinimus.

Penki žmonės tvirtina, kad 2009-aisiais J. Staras elektrošoku nukratė 17-os metų amžiaus Gage’ą Arthurą, kuris jį atstūmė kino teatre. Šio įvykio liudininku prisistatantis asmuo „Business Insider“ sakė, kad tą vakarą J. Staras norėjo „išdulkinti Gage’ą ir paėmė jį už rankos, nors nepilnametis nebuvo homoseksualas“.

Nesulaukęs pageidaujamo atsako iš G. Arthuro, J. Staras išėjo iš kino teatro. Pasibaigus filmui, automobilių stovėjimo aikštelėje jis neva vaikėsi paauglį aplink automobilį ir nukratė jį elektrošoku.

G. Arthuras „Business Insider“ papasakojo, kad tos dienos vakare jis buvo J. Staro namuose ir kad „MySpace“ įžymybė „jam davė migdomojo vaisto bei prievarta atliko oralinį lytinį aktą“.

J. Staro advokatas kaltinimus pavadino „pramanytais ir šmeižikiškais“ bei pridūrė, jog jo klientas niekada nieko „nekratė elektrošoku ir nesvaigino vaistais, kad išprievartautų“.

Remiantis straipsniu, keletas žmonių ir viešų žinučių internete patvirtina pagrindinius G. Arthuro teiginių elementus. Rugpjūčio mėnesį savo istoriją jis paviešino paskalų tinklaraštyje „StickyDrama“, tačiau po trijų savaičių G. Arthuras išsižadėjo savo žodžių, kai „Business Insider“ paprašė pakomentuoti incidentą.

Kaip rašo „Business Insider“, keletas J. Staro blogus darbelius atskleidusių žmonių, įskaitant G. Arthurą, susisiekė su portalu ir pranešė išsižadantys savo teiginių – neva „YouTube“ garsenybė už tai jiems pasiūlė 10 tūkst. JAV dolerių.

Jeffree Star
Jeffree Star
© Vida Press

Chris Avery Bennet pareiškė, kad atsisakė šios nemenkos sumos ir nesutiko atsiimti teiginio, jog J. Staras jai atsiuntė nepadorią nuotrauką, kai C. A. Bennet buvo 15-os metų amžiaus.

C. A. Bennet sakė tuo metu administravusi kovoti už gėjų teises sukurtą „MySpace“ paskyrą ir vieną dieną gavo anoniminį el. laišką, prie kurio buvo pridėta penio nuotrauka. Ji mano, kad ją atsiuntė būtent J. Staras, nes pastebėjo ištatuiruotą vaflinį ledų indelį – panaši tatuiruotė puošia „YouTube“ įžymybės pirštą.

J. Staro advokatas atmetė ir šį kaltinimą, atkreipęs dėmesį į tą faktą, kad C. A. Bennet neįvardijo kitų ant jo rankos esančių tatuiruočių, kurias turėjo pastebėti nuotraukoje.

C. A. Bennet taip pat teigė, jog J. Staras iš jos išsityčiojo internete, kai ši su juo susisiekė 2009-aisiais ir paprašė tinklaraštyje pasidalyti istorija.

„Jis atrašė: „Tu man žiauriai šlykšti, niekas niekada į tave rimtai nežiūrės, nustok vadinusi save nuožmia, – „Business Insider“ papasakojo C. A. Bennet. – Tarp mūsų įsiplieskė karas. Tikras karas.“

Ji pridūrė, kad J. Staro gerbėjų užgauliojimai internete privertė ją pakelti ranką prieš save (po nepavykusio bandymo nusižudyti ji buvo gydoma psichiatrijos ligoninėje).

„Jeffree niekada to neslėpė, – „Business Insider“ nurodė C. A. Bennet. – Jam puikiai pavyksta užčiaupti kitus, tačiau kas nors turi išdrįsti prabilti ir padrąsinti rimčiau nuo jo nukentėjusius žmones nebetylėti. Kol kas niekas tam nesiryžo, bet aš nebijau būti tuo žmogumi.“
Buvęs roko festivalio „Warped Tour“ scenos vadybininkas Zachas Neilas „Business Insider“ atskleidė matęs, kaip J. Staras „grabalioja tiek merginas, tiek vaikinus“.

„Manau, kad tai turėjo pastebėti bet kuris jo koncerte buvęs asmuo. Jis tiesiog taip elgiasi: liečia, grabalioja žmones, plekšnoja per užpakalį, čiumpa už tarpkojo“, – pridūrė Z. Neilas.

Vyras prisipažino, kad jam nepatikdavo žiūrėti, kaip J. Staras nusitempdavo jaunus gerbėjus ant scenos ir juos grabaliodavo bei bučiuodavosi. Taip pat jis sakė, jog jo bičiulis J. Starui davė elektrošoką, kad šis galėtų apsiginti nuo vieno koncertinio turo metu į pasirodymus užsukdavusių prieš gėjus priešiškai nusiteikusių žmonių.

„O kitą rytą turo organizatorius mus pasikvietė į savo kabinetą... Paaiškėjo, kad J. Staras lakstė po teritoriją ir visus „vaišino“ elektrošoku“, – prisiminė Z. Neilas.

*Seksualinio pobūdžio prievartą patyrusios moterys iš visos Lietuvos gali kreiptis tel. 865500775, el. paštu kmd.asoc@gmail.com (teikiama profesionali teisininko, psichologo pagalbą bei atstovavimas bylose)*
Pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims visoje Lietuvoje teikia Specializuotos pagalbos cendivai (SPC). Patyrėte fizinį, psichologinį, seksualinį, ekonominį smurtą? Nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais pagal savo gyvenamąją vietą:
RegionasSpecializuotos pagalbos cendivasTelefonai, el.paštas
Pagalba teikiama visoje Lietuvoje ir užsienyjeKovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras+370 679 61617
www.anti-trafficking.lt
Vilniaus m. (be Naujininkų, Naujosios Vilnios, Grigiškių seniūnijų)Asociacija Vilniaus moterų namai8 5 2616380
vmotnam@vmotnam.lt
Vilniaus m. Naujininkų, Naujosios Vilnios, Grigiškių seniūnijos, Vilniaus r., divakų r., Širvintų r., Šalčininkų r., Švenčionių r.Asociacija Moterų informacijos cendivas8 650 95216
spc@lygus.lt
Kauno m.Asociacija Kauno apskrities moterų krizių cendivas8 679 31930
kaunoaspc@kamkc.lt
Kauno r., Prienų r., BirštonoAsociacija Kauno moterų draugija8 37 262773,
8 603 89833
kmd.asoc@gmail.com
Klaipėdos m., Neringos, Palangos m.Viešoji įstaiga Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos cendivas8 46 350099,
8 618 01464
kmn@moteriai.lt
Klaipėdos r., Kretingos r., Šilutės r., Skuodo r.Asociacija Kretingos moterų informacijos ir mokymo cendivas8 445 78024,
8 605 82331
kmimc@kretvb.lt
Šiaulių m., Šiaulių r., Akmenės r., Joniškio r., Pakruojo r., Radviliškio r.Asociacija Moterų veiklos inovacijų cendivas8 41 520239,
8 652 24232
mvic@splius.lt
Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r., Rokiškio r., Pasvalio r.Asociacija Lietuvos agentūros "SOS vaikai" Panevėžio skyrius8 685 65540
paramosnamai@gmail.com
Kalvarijos, Marijampolės r.Asociacija Marijampolės apskrities moters veiklos cendivas8 343 59525,
8 633 55007
spc.mar@gmail.com
Šakių r., Vilkaviškio r., Kazlų Rūdos, JurbarkoAsociacija Marijampolės apskrities moterų namai8 617 23130
Moteru.namai@gmail.com
Alytaus m., Alytaus r., Varėnos r., Lazdijų r., DruskininkųAsociacija Alytaus miesto moterų krizių cendivas8 611 54342
ammkc@aktv.lt
Jonavos r., Kaišiadorių r., Elekdivėnų, Ukmergės r., Kėdainių r., Raseinių r. savivaldybėsVšĮ Moters pagalba moteriai8 618 40044
info@moters-pagalba.lt
Telšių r., Plungės r., Rietavo, Mažeikių r.Viešoji įstaiga Telšių krizių cendivas8 68 229459
kriziucendivas@gmail.com
Visagino m., Ignalinos r., ZarasųAsociacija Visagino šeimos krizių cendivas8 686 60657
viltisvskc@gmail.com
Utenos r., Molėtų r., Anykščių r.Asociacija Anykščių moterų užimtumo ir informacijos cendivas8 615 45464
anyksciumoterys@gmail.com
Kelmės r., Tauragės r., Šilalės r., PagėgiųTauragės moters užimtumo ir informacijos cendivas8 446 61565
taurage@moterscendivas.w3.lt
Patikslinta 2014 08 17, remiantis oficialia LR SADM informacija. Parengė Asociacija Kauno moterų draugija (865052858)
Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(25 žmonės įvertino)
1.8000

Grožio specialisto klaida TV šou dalyvei kainavo sudarkytą išvaizdą: injekcija suveikė ne taip, kaip tikėjosi (65)

Britų realybės šou „Love Island“ dalyvė Faye Winter papasakojo apie nesėkmingą patirtį...

Lytį pakeitęs Rodrigo Alvesas atostogauja lietuvių pamėgtame Turkijos kurorte, kur demonstruoja pasiektą svajonę: moterišką išvaizdą (195)

Prieš 37-erius metus Brazilijoje gimęs Rodrigo, tikėtina, nei neįsivaizdavo, kad vieną dieną...

Išleido 2 milijonus tam, kad taptų pasaulinės garsenybės kopija: nepažįstamieji nuolat prieina su vienu prašymu (10)

Instagramo modelis tikina, kad išleido 2 milijonus JAV dolerių (1,67 mln. eurų) tam, kad...

53-ejų britų žvaigždė internete patalpino savo visiškai nuogos nuotrauką: paaiškėjo jautri priežastis (48)

Britų garsenybė Ulrika Jonsson gerbėjus gerokai nustebino itin atvira savo nuotrauka. Vieną...

Translytis modelis Valentina Sampaio tapo „Victoria’s Secret“ angelu: kritikai nepagailėjo nemalonių atsiliepimų (86)

Seksualiaisiais angelais žemėje vadinami „Victoria’s Secret“ modeliai sulaukė netikėto savo...

Top naujienos

Istoriniame Latvijos mieste atrado kardinaliai pasikeitusį kvartalą: vakarais čia plūsta jaunimas, o būsto kainos jau kaip Rygoje (13)

Kuržemės centre, Latvijoje , yra vieta, kurią istorijos, gamtos ir gastronomijos mėgėjai vertina...

Vytautė Merkytė | D+

Apokalipsė, kuri neatėjo: įtikėję, kad ateities nėra, sektos nariai atsisakė dirbti ir naujas aukas verbavo per seksą

Michaelo Youngo vaikystė buvo neįprasta: berniukas uoliausiai iš savo brolių ir seserų apsiėmė...

Pažintis su keturiais nelegalais Dieveniškėse: niekur neskubėdami paprašė išvirti kavos (474)

Lietuvos pasienyje, Šalčininkų rajono Dieveniškių kaimelyje, kur būriai žmonių protestuoja...

Atostogos gali būti kitokios, nei tikitės: Kroatija ir Juodkalnija dėl koronaviruso ribos pramogas (21)

Lietuvių pamėgtos atostogų šalys Adrijos jūros pakrantėje – Kroatija ir Juodkalnija...

Gyventojai tūžta ant būsto administratoriaus: po brangaus remonto laiptai atrodo kaip po karo, bet pavojaus niekas netvarko (78)

Vilniuje, Karoliniškėse, esančio daugiabučio gyventojų kantrybė trūko – laiptų remontą...

11 metrų baudinių seriją pralaimėjusi „Sūduva“ baigė savo žygį Europoje „Kauno Žalgiris“ finišavo beviltiškai, krito ir „Panevėžys“ (69)

Lietuvos futbolo klubams ketvirtadienio vakaras buvo kaip niekad įtemptas – net trys A lygos...

„Socialdarbiečiai“ keičia pavadinimą – tampa Lietuvos regionų partija (102)

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų darbo partija ketvirtadienį Kernavėje vykusiame neeliniame...

Tankiau lankysis lietus

Orų pobūdis Lietuvoje keičiasi. Virš Šiaurės Europos išplitus žemo atmosferos slėgio laukui...

Penktadienį Tokijuje – pirmojo lietuvių medalio laukimas, Gudžiaus metimai ir motyvuoti plaukikai kas, kur, kada (17)

Penktadienį, liepos 30-ąją, Tokijo olimpinėse žaidynėse varžysis 10 Lietuvos sportininkų –...

Agnė Keizikienė | D+

Vis dažniau poros atostogauja atskirai: psichologė išdėstė, kam tai gali būti naudinga, o kam – pirmas žingsnis skyrybų link

Sutikite, jei vieni atostogaudami kartu su antrąja puse džiaugiasi nuolatiniu laiku kartu, kitus tai...