„TV šeškas“ dovanos tai, ko labiausiai trūksta. Pamaitinsim Jus sielos penu ir suteiksim tai, ko labiausiai reikia, – dvasios atgaivos ir suvokimo, kad esame ne patys kvailiausi“, – pompastiškai naują laidą pristatys laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas. Jis prisipažins, kad ir pats nežino, kas yra tie kvailiausi, bet tikėsis, kad būtent laidos svečias – Marijonas Mikutavičius – atsakys į šį klausimą.

„TV šeške“ Marijonas kalbės ne tik apie tai – jis papasakos apie savo nuotykių kupinas keliones ieškant antikvarų Panevėžio rajone.

„Tai buvo nuostabi, nereali diena, važinėjom su draugais gerdami alų, vairavo mergina, kelionės metu susipažinom su tokiu įdomiu senuku, kuris tikino žinąs, kur yra nuskendęs vokiečių tanklaivis, prasidėjo svajonės kaip mes jį surasim, gausim ordinus iš Vokietijos“, – pasakos Marijonas.

Deja, ispūdingoji kelionė baigėsi liūdnai – keliauninkai „užtaikė“ ant policijos reido. Kokie buvo narkologinio dispanserio tyrimų rezultatai, – sužinosite „TV šeško“ laidose jau šį penktadienį, kovo 3 dieną, 23.00 val.

Kandieji laidos vedėjai išklausinės Marijono Mikutavičiaus visko – apie netradicinius pirkinius, darbą televizijoje ir net apie muštynes. Laidos svečias kalbės ir apie gąsdinančias šv. Velykas bei jų atributus.

Antroje laidoje Larisa Kalpokaitė papasakos apie savo kelionę Kolumbijoje. Ar verta ten pirkti narkotikus – smagūs pasvarstymai su „TV šeško“ vedėjais. O jau sekmadienio vakare TV6 žiūrovų laukia „TV šeško“ vedėjų pokalbis su Nijole Pareigyte. Ji iš Vytauto paims pinigų. Kiek kainuoja nupirkti Nijolę Pareigytę ir kodėl ji namie visuomet nuleidžia unitazo dangtį – sužinosite jau balandžio 5 dieną 23.00 val. tik per TV6.

Kiekvienoje „TV šeško“ laidoje taip pat pasirodys po dvi merginas, siekiančias tapti drąsiojo TV6 „Sexteto“ narėmis. Provokuojantys klausimai, merginų atsakymai bei pasirodymai su maudymosi kostiumėliais ir kiti laidos vedėjų sugalvoti išbandymai – kiekvieną savaitgalio vakarą konkurencinėse merginų kovose tik „TV šeško“ laidose.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją