„Žvaigždžių duetų“ laimingieji finalistai – Ramūnas Rudokas ir Vilija Matačiūnaitė bei Evelina Anusauskaitė ir Leonardas Pobedonoscevas.

Pirmajame pusfinalyje dėl teisės į didįjį finalą varžėsi Ramūnas Rudokas ir Vilija Matačiūnaitė, Livija Gradauskienė ir Radži, Vaidotas Grigas ir Asta Pilypaitė, Leonardas Pobedonoscevas ir Evelina Anusauskaitė bei į kovą komisijos pirmininko sugrąžintas moteriškas duetas Rūta Ščiogolevaitė ir Kristina Savickytė. Visi duetai dainavo po tris geriausias savo dainas.

Susumavus komisijos balsus paaiškėjo, kad komisijos favoritai – Vilija Matačiūnaitė ir Ramūnas Rudokas, o mažiausiai balų komisija skyrė Livijai Gradauskienei ir Radži. Livija su Radži, sudėjus komisijos ir žiūrovų balsus, liko tretieji. Ketvirtasis – Rūtos ir Kristinos duetas. Penktoje vietoje – Vaidotas ir Asta.

Per antrąjį pusfinalį kovojančius scenoje matysime Romą Bubnelį ir Aistę Pilvelytę, Vaidą Genytę ir Alaną Chošnau, Džeraldą Striaupį ir Juditą Leitaitę bei Eveliną Jocytę ir Dovydą Kumpikevičių.

Didysis „Žvaigždžių duetų“ finalas – jau birželo 21-ąją.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės