Kaip skelbia „Dailymail“, Emily pažastų plaukus augina jau trejus metus. Moteris neslepia, kad drąsiai viešindama požiūrį į natūralų moters kūno grožį, ji spėjo sulaukti ir labai aštrios bei žeidžiančios kritikos. Tačiau pati Emily į tai numoja ranka.

Prieš 12 metų į Jungtinę Karalystę atvykusi gyventi E. Ross sako, kad pažastų plaukus pradėjo auginti visiškai atsitiktinai – pamiršusi nusipirkti vienkartinių skustukų.


„Pavadinčiau, kad šį etapą pradėjau vedina smalsumo, kiek atidėliodama šalinti kūno plaukus. Vis pamiršdavau nusipirkti naują skustuką, o plaukai augo nešalinami. Vieną dieną pagalvojau, kad gal tegu taip ir lieka, jei su šia nauja savimi aš taip paprastai galiu susigyventi.


Nuo itin jauno amžiaus moterys yra tarsi programuojamos būti švelnios, meilios, gražios, puoselėti savo išvaizdą. Visuomenė įpratinta prie fakto, kad moterų kūno plaukai – šlykštu ir nepatrauklu. Bet juk tai natūralus gamtos procesas! Dabar labai save myliu būtent tokią.


Kūno plaukų šalinimas yra labai stipriai įsitvirtinęs rinkoje. Kasmet šis verslas surenka milijardus pelno, o verslo atstovai tik dar labiau skatina moteris imtis kūno pokyčių.


Pajaučiau, kad kai nustojau klausyti kitų nuomonės, kaip aš privalau atrodyti ir ką privalau daryti, ėmiau labiau pasitikėti savimi, vertinti savo kūną. Jei tik norėsiu, aš bet kada pašalinsiu kūno plaukus. Tačiau tai darysiu to norėdama, o ne dėl to, kad kažkas tai liepė ar kad tai yra kažkokia nerašyta taisyklė“, – tikino E. Ross.


Emily džiaugėsi, kad vis dažniau atsiranda ir jos pasekėjų, kurios taip pat ryžtasi auginti pažastų plaukus ir netgi juos dažyti įvairiausiomis spalvomis.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės