Socialinio tinklapio „Facebook“ asmeniniame profilyje Neringa pasidalino pastebėjimu, kad Lady Gaga MTV VMA apdovanojimuose atrodė puikiai ir dėl per daug nuogo dainininkės įvaizdžio jokių problemų nemato.

„Ekstravagantiškoji gaga. Įdomu, kada lietuviai supras, kad scenoje nebelieka tabu ir, kad kvaila komentuoti šortukų ilgį. Kuo trumpiau - tuo geriau! Čia scena, o jei bijai savęs ir savo kūno, slepiesi vilkėdama kelnes, sijonus žemiau kelių, marškinius ar kitokius maišus, scena ne tau! Pasauliui nebeįdomios emocijų nebekeliančios pilkos būtybės“, - apie provokuojantį Lady Gagos įvaizdį VMA apdovanojimų metu drąsiai rėžė N. Šiaudikytė.

Reuters/Scanpix nuotr.

Po patalpintos žinutės Neringa susilaukė ir jos paskyros lankytojų atsako. Įsivėlusios diskusijos metu N. Šiaudikytė nevengė ir toliau išsakyti savo nuomonės apie dainavimą ir sceninį įvaizdį: „Turi būti pilna visuma. Beyonce turi balsą, bet maišo nesideda, nes tiesiog nepatrauklu. Vieni atlikėjai žaidžia ant įvaizdžio, kiti ant nuostabaus balso, kitiems išvis nereikia masių pripažinimo, tai jie atranda savo terpę ir ja džiugina. Bet masėms reikia maximumo. Paprastas žmogus nori kuo daugiau blizgučiu, fejerverkų, šviesų, garso, balsų bei kostiumų matyti scenoje. Tas įspūdžio dalykas jam - svarbu. Tokia yra pasaulinė scena. O mūsų scena, deja... Vintažiniai nuskalbti skuduriukai. O jei stengiesi ir bandai padaryti kažką daugiau, tada kabinėjasi, kad nepakankamai geras balsas ir išvis, kaip drįstama išeiti su tokia apranga į sceną“.

Lady Gagos pasirodymas MTV VMA apdovanojimuose: