Drauge su modeliais kolekciją demonstravo grupės „Vyšnios“ narė Sandra Navickaitė ir žinoma šokėja Kristina Tarasevičiūtė. Pastaruoju metu mados renginiuose K. Tarasevičiūtei tenka dalyvauti bemaž taip pat dažnai, kaip ir šokių projektuose.

„Mados sritis man itin artima. Visada domėjausi mados naujovėmis. Artimai mane pažįstantys žmonės nė nesistebi, kai apsirengiu savo pačios kurtais drabužiais“, - sakė žinoma šokėja, sau susikūrusi ne vieną sceninį apdarą. Mergina savo rekordu laiku per parą sukurtu, vadinamu „saulės kliošo“ kirpimo sijonu. Kristina savo stilių apibūdinai kaip modernų, nevengiant itin ryškių spalvų. Žinoma šokėja prieš įsigyjant naują drabužį patarimo tikrai neklausia pas gyvenimo draugą, aktorių Martyną Vaidotą, tačiau porai einant drauge į vakarėlį, paprastai pasitaria, kaip abu vilkės, kad būtų išlaikytas vientisas stilius. „Man labai neskanu, kai poros atvyksta į renginius, nesuderinę aprangos stilių“, - neslėpė K. Tarasevičiūtė.

Renginyje lankėsi ir plaukų stilistas Robertas Danilevičius ir jo bičiulė, grožio salono savininkė Eva Ghaoui. Tačiau atrodo, kad Eva buvo nesusiderinusi net pati savo aprangos. Į akis krito ryškios jos puskojinės ir blizgios kūno spalvos pėdkelnės. Oranžinės spalvos kojinės aukštakulniuose bateliuose buvo tikras stiliaus nesusipratimas. Tokios kojinės dažniausiai derinamos prie sportinių batelių, tačiau akį rėžiantys aprangos akcentas buvo labai neįprastas derinys prie elegantiškos suknelės ir moteriškumu dvelkiančio įvaizdžio.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės