Naujausia R.Kaušiūtės daina „Pasaulį savo palikom“ – asmeninės kūrybos vaisius, kurį įkvėpė nutrūkę santykiai su buvusiu mylimuoju.

„Daina gimė labai greitai, ją parašiau po Valentino dienos. Pirmiausia gimė dainos melodija, tiksliau, rėksmingas priedainis – matyt, norėjosi išrėkti visas susikaupusias emocijas. Jis gimė akimirksniu, vairuojant automobilį bei klausant radijo. Gerai, kad buvau netoli namų, - skubėjau greitai parbėgti, kad užsirašyčiau staiga šovusią idėją“, - pasakoja R.Kaušiūtė.

Žodžius kūriniui atlikėja pasakoja parašiusi vos per valandą – tiek jausmų širdyje prisikaupė. Prodiuseriui Arvydui Martinėnui-Vudžiui kūrinį beliko tik aranžuoti.

„Tik įrašyti dainą užtruko – vis neradau tam tinkamos nuotaikos. O jei nuotaika ne ta, balse tai girdisi. Siekiau geriausio rezultato“, - šypsosi atlikėja.

Nauju kūriniu ji pasakoja ištisą istoriją. „Ši daina pasakoja apie merginą, kuri stengiasi puoselėti santykius – daug ką atleidžia, vis tikisi pokyčių, bet jų nėra, ir santykiai nutrūksta. Jiems pasibaigus pradingsta ir komforto zona: mergina turi iš naujo kurti savo pasaulį, tačiau dabar jame yra viena“, - paaiškina.

Naują dainą ji skiria kiekvienam, kas kada nors patyrė nesėkmę kuriant santykius: „Priedainyje skamba tokie žodžiai – „pasaulį savo palikom, nejau per greit susitikom“. Juk kartais žmonės taip nori būti mylimi ir patys mylėti, nors dar nėra išsprendę klausimų savyje, „neišsilaižę žaizdų po ankstesnių patirčių, kad eina į kompromisus, nors ir jaučia, kad partneris nebūtinai yra tas tikrasis, tas vienintelis. Deja, bet tie kompromisai ne visada pasiteisina, ir labai greitai tampa aišku, kad santykiai – pasmerkti.“

Pastarieji santykiai su mylimuoju nutrūko. Ar dabar R.Kaušiūtė turi antrąją pusę? „Dėmesio, neslėpsiu, atsirado. Ir nemažai. Tačiau rimto draugo šiuo metu vis dar neturiu – širdis laisva“, - atvirauja dainininkė.

Kartu su nauja daina R.Kaušiūtė gerbėjams pristato ir naują, pakitusį savo įvaizdį – fotosesijoje pozavo it kultinė britų atlikėja A.Winehouse. Nuotraukose dainininkę įamžino fotografė Deimantė Rudžinskaitė- Laki.

„Man labai patinka ryškūs charakteriai, šukuosenos, makiažai. Ieškodama „dramatiškos lėlės“ įvaizdžio šiai dainai bei žinodama, kad man tinka įspūdingos šukuosenos su retro elementais, dėmesį atkreipiau į legendinės Amy Winehouse įvaizdį, kuriuo nuo seno žavėjaus. Nesistengiau jos įkūnyti, atkartoti – juk aš tikrai kitokia. Tačiau A.Winehouse mane įkvėpė. Žaviuosi šia originalia atlikėja, jos pasaulėjauta man yra artima. Ji puikiai žinojo, apie ką dainavo, visos jos dainos tarsi parašytos krauju... Kai tuo tarpu jos ryškus impozantiškas įvaizdis tarsi skleidė gyvenimo džiaugsmą bei amžiną šventę“, - šypsosi R.Kaušiūtė.

Atlikėja tikina nuolat siekianti savo dainas pristatyti originaliai bei individualiai, jai itin svarbu, kad atliekama muzika derėtų su įvaizdžiu.

„Jau tapo tradicija, kad savo fotosesijoms visad ieškau originalesnių šukuosenų ar makiažo pavyzdžių, kuriuose, kaip taisyklė, persipina retro bei modernumas, kas, leidžiu sau manyti, man tinka“, - sako ji ir nepamiršta pagirti šukuosenų meistrės Rūtos Dičkienės bei vizažistės Gintarės Valaitienės ( „Beauty Day Out“).

Dainininkė džiaugiasi fotosesijos rezultatais. „Dėka nuostabios komandos man pavyko sukurti norimą įvaizdį ir charakterį, kurie atspindi šią dainą. Dabar su jauduliu širdyje pristatau kūrinį, kuris kupinas giliausių išgyvenimų, klausytojams. Tikiuosi, kad daina ras atgarsį jūsų širdyse“, - sako R.Kaušiūtė, ir kviečia dainos pasiklausyti.