Priklausomybę šiam menui Juliane pajuto dar 18 m., nes augo tatuiruotėms neabejingų bičiulių apsuptyje. Gimus dabar jau 15 m. sūnui Constantinui, meniškų piešinių ant jos kūno ėmė vis daugėti.

Kai berniukui sukako treji, Juliene ant savo kojos nusprendė išsitatuiruoti jo mėgstamų superherojų – žmogaus-voro, Kapitono Amerikos ir Geležinio žmogaus – atvaizdus.

33-jų moteris nėra abejinga spalvotiems paveikslėliams, o vienas jų – veiksmo trilerio „V - tai vendeta“ veikėjas.


„Mane visada be galo žavėjo tatuiruotės. Kiekviena iš jų – labai svarbi ir unikali. Turiu jų tiek daug ir skirtingų, kad būtų sunku suskaičiuoti. Praktiškai visą mano kūną dengia tatuiruotės, bet laisvos vietos dar yra – ant sėdmenų. Tačiau ir užpakaliuką ketinu numarginti.

Kai mano sūnui sukako treji, panorau išsitatuiruoti jo mėgstamiausius komiksų herojus. Man pačiai be galo patinka filmai, kuriuose atgimsta komiksų knygos. Žiūriu juos kartu su sūnumi. Negaliu sulaukti, kai mano sūnus Connoras (2 m.) ir įsūnis Tyleris (5 m.) paaugs ir galėsiu juos supažindinti su visais superherojais. Juk mes jiems niekada ne per seni, tiesa?

Prisipažinsiu, kad sudėjusi visas sumas, kurias išleidau tatuiruotėms, galėčiau įsigyti prabangų automobilį, tačiau nė kiek nesigailiu – jos man reiškia labai daug“, – patikino moteris.


Juliane kūną puošiantį meną vertina ir gerbėjai socialiniuose tinkluose. Instagrame moterį seka per 142 tūkst. smalsuolių.

„Mano fanai irgi domisi tatuiruočių menu, vis pagiria, kad seksualiai atrodau. Kai kurie net vadina dievaite. Man be galo malonu sulaukti komplimentų“, – pasakojo moteris.


Vis dėlto toks drąsus įvaizdis įtinka ne visiems.

„Miestelyje, kuriame gyvenu, tatuiruotis kūną nėra įprasta praktika. Pastebiu, kad žmonės nustemba mane pamatę. Tačiau meno supratimas keičiasi... Viliuosi, kad požiūris į kūno meną taip pat su laiku pasikeis“, – kalbėjo Juliane.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (104)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės