Nors pastaraisiais metais Gintarė buvo labiau užsiėmusi verslu ir šeimos reikalais (moteris trečią kartą sukūrė šeimą ir prieš pusantrų metų sulaukė dukrelės), tačiau kartais pasirodydavo ir televizijos ekrane, taip primindama apie save.

Vyresnioji lietuviškos popmuzikos gerbėjų karta dar puikai prisimena siautulingą XX ir XXI amžių sandūrą, kuomet Gintarės hitus niūniuodavo visa Lietuva, o stiprioji lytis, išvydusi žurnale „Adomas“ publikuotas erotiškas dainininkės nuotraukas, beveik virsdavo iš klumpių čia pat, gatvėje, prie spaudos kioskų.

Tad galima suprasti tą džiaugsmą, su kuriuo „Dainų dainos“ auditorija sutiko Gintarę Karaliūnaitę. Visą vasarą nematyta Gintarė maloniai nustebino ir žiniasklaidos atstovus – plika akimi buvo galima įsitikinti, kad paauglį sūnų ir pusantrų metų dukrelę auginanti moteris vis labiau artėja prie tobulų kūno formų. Ką gali žinoti – galbūt moteris savo gausią gerbėjų armiją pamalonins ne tik naujomis dainomis, bet ir ryšis naujai valiūkiškai fotosesijai?

Gintarė Karaliūnaitė. Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)