Čia specialias vaišes, priderintas prie lietuviško alaus, suruošė kulinarijos guru Arūnas Oželis, Darius Janušauskas bei aludarė Džuljeta Armonienė. Visam paradui dirigavo LNK „Žvaigždžių duetų“ vedėjas Rolandas Vilkončius.

Aleksandras Pogrebnojus, Vytautas Rumšas, Ramūnas Cicėnas, Zita Kelmickaitė, Larisa Kalpokaitė ir kitos garsenybės jaukiai sukiojosi tarp itin egzotiškomis gėrybėmis tviskančių stalų, ant kurių viliojančiai buvo patiekti rūkyti unguriai su sūdytomis lašišomis, užkeptos austrės, ispaniškas vytintas kumpis, stintos, kalmarai, aštunkojai ir saulėje vytinti pomidorai. Pagundai paragauti pačių įvairiausių užkandžių neatsispyrė net ir savo figūra besirūpinanti manekenė ir televizijos laidų vedėja Violeta Repčenkaitė- Blėdienė.

Prisiragavęs užkandžių, Lietuvos pramogų pasaulio elitas persikėlė į kitą salę, kur vakaro svečių laukė baltomis staltiesėmis padengti stalai, o ant jų garavo žymių kulinarų svečių akivaizdoje gaminti užkandžiai ir karštieji patiekalai: vištų kepenėlių paštetas su alaus ir obuolių sulčių putėsiais, aluje troškinti baravykai, kiaulienos suktinukai su sūriu ir špinatais kvietinio alaus padaže, o galiausiai - ledai su tamsiojo alaus karamele.

Stiliaus guru tituluojamam Mantui Petruškevičiui prabangus gurmaniškas vakaras patiko, tačiau vaišių stalas nublanko išvydus žymią žurnalistę Laimą Lavaste – stilistas net pasigailėjo, jog į savo kultinį stilingiausiųjų moterų penketuką neįtraukė šios charizmatiškos ir, jo žodžiais tariant, unikalios moters.

,,Vakaras? Nuostabus, bet labiausiai džiaugiuosi turėdamas galimybę įdomiai pabendrauti su žurnaliste Laima Lavaste. Kodėl? Lavaste ir Paryžiuje Lavaste! Jos manieros, jos stilius, žodžiu, negaliu nuo jos atplėšti akių. Neseniai buvau pakviestas į jos vedamą laidą ir ėjau tik todėl, kad tai ji. Ši moteris žavi viskuo. Ji yra išskirtinė, tokia, kurią net sudėtinga apibūdinti – spinduliuoja elegancija, išmintimi, tobulomis manieromis“, - neslėpė susižavėjimo M. Petruškevičius.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)