„Įstojau į džiazo vokalo specialybę, bet negavau valstybės finansuojamos vietos. Neturiu galimybės ir nesiruošiu už du metus mokslo mokėti keturiasdešimties tūkstančių, kai tuo metu visoje Europoje vieni mokslo metai kainuoja apie trylika tūkstančių. Čia tikrai kažkokia absurdiška mokslo reforma“, - nusivylusi E. Anusauskaitė.

E. Anusauskaitė pasakoja, jog užsienyje, nors mokslas kainuoja irgi nemažai, tačiau paskolos studentams suteikiamos kur kas protingesnėmis sąlygomis – visur ten už Lietuvos būsimiems studentams sudarytos tokios sąlygos, kad pinigai netampa stabdžiu. Dabar jaunoji dainininkė tyrinėja, kurioje valstybėje ir kuriame universitete jai studijuoti būtų palankiausia.

Vis dėlto E. Anusauskaitė neatmeta galimybės, kad gali likti ir Lietuvoje – jei rugpjūčio pradžioje per papildomą priėmimą paaiškėtų, jog atsiranda laisva vieta valstybės finansuojamoje vietoje, Evelina liktų Lietuvoje: „Man pritrūko tik šešių šimtųjų balo“, - sako E. Anusauskaitė.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją