„Moters įvaizdis šiuolaikiniame pasaulyje...

Ne paslaptis, kad aš iš tų moterų, kurios reiškiasi, kovoja už šiek tiek kitokios moters įvaizdį. Jei moteris pilna, išraiškingų formų, nei vienas žurnalistas šiandien nepasakys – gerai atrodanti, gražios figūros ir t.t. Bus pridėta pilna epitetų – stora, negraži ir galiausiai nesveika. Čia jau ir sveikos gyvensenos specialistai pradeda savo žaidimus.

Na ka gi, o aš pratęsiu savuosius.

Svarbiausia būti Harmonijoje su savimi, džiaugtis tuo išskirtinumu ir formomis, o ne nekęsti savo pilvuko ir stambių šlaunų, bet jomis didžiuotis ir džiaugtis. Išpildžiau savo svajonę kartu su fotografe Vaiva Gerve sukurti fotosesiją pagal senovės renesanso laikų genijus, kurie matė moterį gražią ir tobulą! Pavaizduoti kūnai pilnai atitinka šiuolaikines moters formas. Niekas netobulinta, niekas neprisiūta, viskas savo ir taip kaip yra – natūraliai.

Deja, šiuolaikinis moters įvaizdis darosi sintetinis, silikoninis. Visos nori būti panašios kaip gatvės grindinio akmenys.

Jei renesanso amžiaus vyrai tapytojai įamžino moterį tokia kokia ji yra – tai kodėl dabar reikia viska sudarkyti? Gerai – yra visokių. Ir tegul būna visokių. Tačiau kodėl jei esi ne 90-60-90, jau esi ne Moteris?

Esu laiminga, kad visi gyvenimo etapai buvo gražūs. Teko pabūti ir nuo mažiausio – iki didžiausio..ir visada buvau savimi! Tad pristatau renesansišką fotosesiją ,,Atgimimas jau XXI amžiuje''!

Tad gražėkite ir gyvenkite laimėje, Renesansiškos moterys!“, – feisbuke rašė Daina.

Su Delfi skaitytojais dainininkė sutiko pasidalinti keliomis akimirkomis iš išskirtinės fotosesijos.

Apie savo kūno formas ir apvalumus D. Bilevičiūtė kalba ne pirmą kartą.

„Taip, mes esame apkūnios, bet, visų pirma, esame moterys, kurios nori būti laimingos. Primityviai kalbant, dabar labai daug kas tobulina savo kūną: didina lūpas, krūtinę, koreguoja veido formas, nusisiurbia riebalus, o mes esame už natūralumą. Moterys dažnai sako, kad pas plastikos chirurgą eina dėl savęs, tačiau aš tuo netikiu. Nemeluokite nei pačios sau, nei kitiems – juk viskas daroma dėl kitų nuomonės, dėmesio, ką pagalvos aplinkiniai ar priešinga lytis. Kažkodėl galvojama, kad po tokių procedūrų ar operacijų moterys jau bus idealios. Tai beprotiškas kultas. O mes su mano bičiule skatiname moteris būti laimingomis, kokios jos yra“, – prieš dvejus metus paviešinusi fotosesiją su maudymosi kostiumėliu kalbėjo pašnekovė.

„Aš savo formų tikrai nebijau“, – pabrėžė ji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)