Raudonu kilimu jos žengė į prabangiai surengtą TV3 sezono atidarymo šventę.

Atmosfera buvo ypatinga – belaukiant kol susirinks visi svečiai, iškilmingus kūrinius grojo Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, kuriam dirigavo Gintaras Rimkevičius, o prasidėjus šventei prisijungė ir dainininkė E. Jennigs su romantiška daina ,,Summertime“.

Naujojo TV3 sezono šūkis ,,Po laiminga žvaigžde“ buvo iliustruotas ne tik visus užkrėtusia ypatingai iškilminga nuotaika, bet ir šventei sukurtomis dekoracijomis - parko centre ant besisukančios žvaigždės formos scenos pašnekovų laukė Marijus Mikutavičius, kuris žaismingai kalbino rudens sezono televizijos projektų kūrėjus – aktoriai J. Jurkutė ir I. Norkutė su R. Adomaičiu aiškinosi, ar iš tiesų moterys meluoja geriau, ant besisukančios žvaigždės nuo atsakymų stegėsi išsisukti ,,Penktokų klasės” mokiniai su A. Rožicku, G. Jaunius linksmai pristatė naują sezono publicistinę laidą ,,Kriminaliniai tyrimai”.

Prodiuserių ložėje įsitaisęs A. Valinskas kalbino lietuviškų serialų kūrėjus – Rolandą Skaisgirį, naujo serialo ,,Broliai” prodiuserį Kristupą Krivicką.

Judriausios vakaro vedėjos, nuolat prabylančios vis skirtingose parko vietose, buvo šmaikščioji aktorė Kristina Kazlauskaitė, pristačiusi laidą ,,Dzin”, ir Aušra Kilkuvienė – naujos publicistinės laidos ,,Čia ir dabar” vedėja. Ji, ,,įsikūrusi” vis skirtingose aikštės pusėse, laidų vedėjus ir prodiuserius kvietė ,,rimtai pasikalbėti” – tokio pokalbio neišvengė ir prieš pat šventę rankas dėl lažybų sukirtę M. Mikutavičius ir A. Valinskas.

Paskutinėje ,,Olimpo lažybų” laidoje M. Mikutavičius su A. Valinsku susilažino dėl dviejų Lietuvai atstovaujančių penkiakovininkų rezultatų. Garsūs vyrai sutarė, kad pralaimėtojas TV3 atidarymo šventės metu turės visiems pasirodyti sirgalių šokėjos amplua. Ši „laimė“ atiteko A.Valinskui.

Užkulisuose staigiai išsinėręs iš marškinių ir kelnių (švarką A.Valinskas nusimetė jau gerokai anksčiau), šoumenas sakė, jog nei kiek nesijaudina dėl pralaimėjimo ir drąsiai žengė į aikštę – televizijos liūtas, lydimas pučiamųjų orkestro, aukštai iškėlęs šokėjiškus kutus, drąsiai ir besimaivydamas žygiavo ratą aplink aikštę. Išprovokuotas A.Kilkuvienės, kuri intymiai domėjosi, ar A.Valinskas užsisegė ir liemenėlę ir ar po sijonu mūvi kelnaitėmis, A. Valinskas metė iššūkį Marijui, pakvietęs jį kartu nusimeti visus drabužėlius, jei tik Lietuvos krepšininkai iš Pekine vykstančios olimpiados parveš aukso medalius. Šis iššūkis ypač nudžiugino A.Kilkuvienę, kuri patikino, jog išvysti garsius ir geidžiamus pramogų verlso vyrus būtų labai įdomu.

Didžiojoje scenoje su žiūrovais sveikinosi naujo žaidimo ,,Skylė sienoj” vedėjai Aistė Paškevičiūtė ir Džiugas Siaurusaitis, juos netrukus pakeitė taip pat sezono naujienos, laidos „L.T paparacai“ vedėja Natalija Zvonkė, kartu su „Yvos“ mergaitėmis užtraukusi dainą apie po sijonus lendančius paparacus. Jiems „Yvos“ šokėja Gintarė Valaitytė atidavė „duoklę“ – atvirai pademonstravo neva penkis tūkstančius litų kainavusias kelnaites, papuoštas „Swarovski“ kritalais.

Ant scenos pasirodė ir dar daugybė dainininkų - ,,Širdelės”, ,,Mokinukės”, ,,Inculto”, R. Ščiogolevaitė, E. Kučinskas, S. Povilaitis, I. Valinskienė, dainą kartu su Stano užtraukė net A. Kilkuvienė. Scenoje magiškai skraidė naujas televizijos veidas – Brigita, kuri ves naują magijos teatro ,,Di archy” kuriamą laidą, o tęsiamo projekto ,,TV ambrozija” vedėja Dž. Butkutė visiems žadėjo, jug nuo rudens ,,išpildys kiekvieną norą”.

Neprailgusį vakarą iškilmingai užbaigė dainininkas M. Jankavičius, kuris pakilo virš scenos ir dainuodamas skrajojo po žvaigždėtu dangumi. Po įspūdingų fejerverkų jis nusileido ant didžiosios scenos, kur surengė audringą koncertą gerokai nuo vyno ir prabangių kokteilių įkaitusiems TV3 sezono atidarymo svečiams.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją