Tiesioginės TV3 transliacijos metu nebuvo pamirštas nė vienas Lietuvą linksminęs ar pravirkdęs politikas, bet ypatingai daug dėmesio buvo skiriama Arūnui Valinskui, kuris praėjusiais metais tuo pačiu metu stovėjo prie šio renginio vedėjų vairo, o šiandien – sėdėjo tarp tų, apie kuriuos buvo dainuojamos ironiškos dainos.

Tiesa, stebint Arūno Valinsko veidą, galima daryti išvadas, jog nors su žiniasklaida jis nebejuokauja, humoro jausmo dar neprarado – netgi klausydamasis ironiškos dainos apie save A. Valinskas nesulaikė juoko. Tiesa, nebe taip garsiai A. Valinskas juokėsi, kai atsisėdęs prieš jį jam dainavo senas bičiulis Marijonas Mikutavičius.

M. Mikutavičiaus daina nebuvo tokia linksma ir ironiška, kaip kitos tą vakarą atliktos dainos. „Tu geriau prisimink, kaip mes kartu gėrėm...“, – žiūrėdamas į Arūną rėžė Marijonas. Savo dainą atlikėjas skyrė ir Ingai Valinskienei, ir Donaldai Meiželytei, ir Astai Baukutei, ir Linui Karaliui-Ezopui. Moterys, besiklausydamos dainos žodžių apie senus laikus ir skirtingas šiandienos barikadas, retkarčiais vos laikė ašaras. O paprašytos M. Mikutavičiaus, I. Valinskienė ir D. Meiželytė netgi sudainavo vieną posmelį skirtą Seimo etikos komisijos pirmininkui A. Salamakinui: „Mes dar dainuosim, nors balsas užkimo...“

A. Valinskui šį vakarą tikrai buvo skirta daugiausia dėmesio – jis gavo net du „Auksinius svogūnus“. Vieną iš jų gavo už „Metų pokštą“ – nes sumanė tapti politiku, o kitas jam buvo skirtas DELFI skaitytojų, už tą patį sumanymą.

Tuo tarpu dar renginio pradžioje vedėjai Kristina Kazlauskaitė bei Vytautas Šapranauskas kartu su asistentais Justu ir Modestu pavadino A. Valinską pramogų pasaulio Judu, nes anksčiau juokęsis iš politikų jis atsirado jų gretose. Ta proga Česlovas Gabalis apdainavo Arūno viešpatavimą visose srityse pagal dainos „Jesus Christ Superstar“ melodiją.

Tačiau nebuvo pamiršti ir kiti politikos bei visuomenės veikėjai. Štai už tokius nuopelnus juokų vakarą buvo išdalinti svogūnai:

Metų kelionė: P. Gražulis, nes vienintelis atsisakė Lietuvos pilietybės dėl kelionių latvišku automobiliu.

Metų frazė: E. Masiulis už lakią frazę: "Patikrinome K.Glavecko sąskaitą - joje viskas litais".

Metų elektrikas: Audrius Siaurusevičius už viešnagę elektros skydinėje Seimo rinkimų naktį.

Metų bauda: Rokui Žilinskui skirta 300 litų bauda už girtus vojažus ir teisėsaugos pareigūnų iškoliojimą.

Metų atradimas: Andrius Kubilius, kuris atrado, jog garsiųjų eilių "Aš čia gyva" autorius Bernardas Brazdžionis buvo moterimi.

Metų statybininkas: Kauno miestas, sugebėjęs pusė milijono litų įmerkti į konteineryje įrengtą viešąjį tualetą, taip padarydamas jį aukso vertės.

Metų tolerancija: Vladas Garastas, po kurio pastebėjimo apie juodaodžius krepšininkus tapo aišku, kad JAV prezdientui Barackui Obamai vietos neatsiratų net Šilutės "Šilutėje".

Metų filmas: V. Blinkevičiūtės Sodros reformos, kurias taikliausiai atspindi vaidybinio filmo „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ pavadinimas.

Metų pokštas: Arūnas Valinkas, nes didesnį pokštą nei "A.Valinskas - Seimo pirmininkas" sunku sugalvoti.

Delfi balsas: Arūnas Valinskas, kuris susipainiojęs vietoje televizijos renginio nukako į Seimą.

KLUBAS.LT fotogalerijoje - akimirkos iš balandžio 1-osios renginio.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją