Savo koncertinį turą Amy pradėjo Belgrade, tačiau su priklausomybės kovojančiai dailininkei šis koncertas buvo itin nesėkmingas – 20 tūkstančių žiūrovų nesikontroliuojančią atlikėją nušvilpė, rašo Contactmusic.com.

Vakarų spauda mirguliuoja antraštėmis, kaip atlikėja sunkiai pastovėjo ant kojų, tarp dainų nuolat palikdavo sceną ir pauzes turėdavo užpildyti jos grupė, o pasipiktinę žiūrovai nušvilpė pasaulinio garso žvaigždę. Bilietai į šį koncertą žemo pragyvenimo lygio šalyje kainavo iki 40 svarų sterlingų – vidutinį mokytojo savaitės atlyginimą, tad žiūrovai aiškiai išreiškė nepasitenkinimą dainininkės būsena.

Iš pradžių, tik prasidėjus koncertai, žiūrovai plojo ir džiaugėsi išvydę atlikėją, tačiau po jos keisto elgesio nuotaika publikos gretose pasikeitė.

A. Winehouse vadybininkai rūpinasi, kad ji negertų, draudžia viešbučiams parduoti jai alkoholį, nes ji neseniai baigė gydymosi kursą „The Priory“ klinikoje, tačiau panašu, kad talentinga atlikėja ir vėl paslydo.

Šaltinis
Draudžiama Klubas.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, taip pat platinti mūsų medžiagą be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Klubas.lt kaip šaltinį.
www.klubas.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją