Vakaras žadėjo būti karštas, tačiau iš tiesų temperatūra studijoje pakilo tik tada, kai į sceną įžengė ypatinga viešnia – senokai scenoje matyta Inga Valinskienė.

Moteris, kaip visada, atrodė ypatingai – pasipuošusi tamsiai vyšnine blizgia suknele ji tiesiog prikaustė studijoje gausiai susirinkusių žiūrovų dėmesį, o jai savotiškai asistavę dirigentai Vytautas Lukočius bei Donatas Katkus net surengė varžytuves dėl jos dėmesio. Panašu, kad šią kovą laimėjo jaunystė – Vytautą Lukočių Inga Valinskienė įtraukė į flirto tinklą, ir nors dirigentas mėgino išlikti ramus ir tvirtas, buvo galima spėti, kad jo širdies dūžių ritmas tomis akimirkomis, kai ponia Inga šelmiškai pažvelgdavo į jį, padidėdavo bent tris kartus.

Negana to, I.Valinskienė flirtavo ir su žiūrovais, valiūkiškai atidengdama kojas ir leisdama jomis pasigrožėti žiūrovams: plika akimis buvo matyti, kad šis vaizdelis vyriškai auditorijai ypač patiko, tuo tarpu dailiosios lyties atstovių akyse buvo galima įžvelgti pavydo šešėlį. Pavydėti tikrai yra ko: ne kiekviena 47 metų moteris gali pasigirti tokia figūra ir trykštančiu seksualumu.