Amy Winehouse mirties priežastis atlikus skrodimą turėtų paaiškėti sekmadienio vakarą, tačiau jau dabar britų žiniasklaida, remdamasi savo šaltiniais teigia, jog greičiausia dainininkės mirties priežastimi tapo narkotikų perdozavimas – priklausomybės nuo kvaišalų Amy Winehouse mėgino atsikratyti pastaruosius kelerius metus, deja, panašu, jog nesėkmingai.

Apie tai, kad narkotikus ir alkoholį be saiko vartojusi moteris turi didelių problemų buvo galima suprasti po skandalingo birželio mėnesį koncerto Belgrade – vos ant kojų pastovinti ir nusidainuojanti dainininkė buvo negailestingai nušvilpta žiūrovų.

Žydų šeimoje gimusi dainininkė popmuzikos scenoje debiutavo 2003 metais, kuomet pasirodė dvidešimtmetės Amy debiutinis albumas „Frank“, tačiau tikroji sėkmė ją aplankė po trejų metų, kuomet muzikos pasaulį sudrebino fenomenalios sėkmės sulaukusi jos plokštelė „Back to Black“.

Tačiau sėkmės laiptais pradėjusi kopti atlikėja sunkiai atsispyrė alkoholio ir narkotikų traukai, o jos istorijos, susijusios su kvaišalų naudojimu, retą savaitę nepasirodydavo britų spaudoje. Dainininkės mylimasis Blake‘as Fielderis-Civilas dar labiau įklampino dainininkę į kvaišalus – manoma, jog jis buvo vienas tų žmonių, kurie dainininkę supažindino ir pripratino prie sunkiųjų narkotikų heroino ir kreko. Amy ir Blake‘as susituokė 2007 metais, tačiau jų meilės istorija, pilna nuopuolių ir skandalų, 2009 metais baigėsi skyrybomis.

Po kurio laiko Amy Winehouse širdį vėl aplankė meilė – ji susitikinėjo su filmų kūrėju Regu Travissu, tačiau bręstančią meilės istoriją nutraukė dainininkės mirtis.