„Sukūrėme filmą, kokį patys būtume norėję matyti būdami jauni ir eidami į kiną pramogauti. Mūsų visų tikslas buvo suteikti patį geriausią laiką žmonėms, siekiantiems atsipalaiduoti. Komedijos žanras ir yra apie tai, todėl sau pasakėme: padarykime viską, kad sukurtume pačią smagiausią vasarišką juostą. Iš atsiliepimų matome, kad mums, greičiausiai, tai pavyko“, - šypsosi režisierė Adele Lim.

Jai antrina ir iš populiaraus serialo „Emily in Paris“ puikiai pažįstama aktorė Ashley Park, tapusi viena pagrindinių šios juostos žvaigždžių.

„Nors filmuotis teko pandemijos metu ir buvo daugybė suvaržimų, žiūrovai to net nepajus. Mes turėjome patį geriausią laiką filmavimo aikštelėje – tą tai jie tikrai išvys ir ekrane. O kai aktoriai ir komanda jaučiasi puikiai, geras rezultatas garantuotas“, - sakė A. Park.

Juosta „Geras tripas“ pasakoja apie Odrę ir Lolo (aktorės Ashley Park ir Sherry Cola), kurios yra geriausios draugės nuo pat vaikystės. Kuomet Kalifornijoje įvaikinta ir mylinčioje šeimoje užaugusi Odrė nusprendžia, kad atėjo metas susirasti biologinę savo mamą, ji paprašo Lolo važiuoti kartu. Geriausia draugė, be abejo, iš karto sutinka. Kad būtų linksmiau, merginos į kompaniją prigriebia ir buvusią Odrės koledžo kambariokę (dabar tapusią muilo operų žvaigžde) bei ekscentrišką Lolo pusseserę.

Su jaunatvišku entuziazmu ir lengvabūdiškumu susikrovusios krepšius, merginos, ilgai negaišdamos, iškeliauja į Kiniją, tačiau paprasta kelionė tampa beporotišku nuotykiu, kurio draugės nepamirš visą savo gyvenimą.

Viena geriausių šios vasaros komedijų kviečia žiūrovus leistis į stogą raunančią kelionę kartu su merginomis ir papulti į komiškiausias situacijas, pradedant eiliniais turistų nesklandumais, baigiant apsimetinėjimu K-Pop grupe ir netyčiniu narkotikų gabenimu.

Iki ašarų juokinga komedija „Geras tripas“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį penktadienį, liepos 7 dieną!

Filmo anonsas:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją