Net penkios jaudinančios istorijos Los Andžele, kur žmonių likimai persipina laukiant tos vienintelės dienos, kai visų mintys sukasi apie meilę - „paskutinį vis dar jaudinantį dalyką šioje planetoje“. Įsimylėję ar vieniši – jie desperatiškai ieško meilės ir artumo, nes nė vienas nenori Valentino dieną būti vienas.

Julia Robets juostoje įkūnija seksualią karininkę, tiesiai iš Irako atvykusią atostogų į Los Andželą. Lėktuve ji sutinka žavų vyrą (B. Cooperis), kuris, kaip vėliau paaiškėja, yra homoseksualus.

A. Kutcheris vaidina gėlių parduotuvės savininką, kuris šią ypatingą dieną paprašo savo išrinktosios (J. Alba) rankos ir širdies. Po kurio laiko vaikinas suvokia, kad įsimylėjo savo artimą draugę (J. Garner). O pastaroji išsiaiškina, kad jos draugas jau yra vedęs...

S. MacLaine vaidina laimingą atsargos karininkę, J. Roberts herojės motiną, prisipažįstančią savo vyrui apie ilgai slėptą meilės romaną. A. Hathaway yra garsios Los Andželo talentų agentūros asistentė, kuri Valentino dieną paskiria pasimatymą paštininkui. Žaviąją J. Biel pamatysime nelaimingai įsimylėjusios viešųjų ryšių specialistės vaidmenyje, kuri galbūt meilės dieną sutiks viena.

Romantinė komedija „Valentino diena“ kinuose nuo vasario 12 d.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją