„Aš užaugau su tokiomis moterimis, kaip Delia – stipriomis, turinčiomis gyvenimiškos patirties bei nuostabių istorijų, užgrūdintomis sunkumų. Nesakau, kad kitokios moterys nesugebėtų parašyti stiprių istorijų, tačiau tokioms, kaip Delia istorijos gimsta iš giliausių širdies gelmių ir paliečia milijonus kitų širdžių visame pasaulyje“, – įsitikinusi R. Witherspoon.

Jos teigimu, istorija turi visus elementus, reikalingus giliai bei ilgam įstringančiam romanui – čia yra ir nusikaltimas, ir meilė, ir drama, ir nežinomybė, ir netikėta pabaiga. Būtent todėl buvo tik laiko klausimas, kada ši jau daugiau nei 13 milijonų tiražu išleista knyga bus perkelta į didžiuosius ekranus.

Beje, knyga bei filmas „Ten, kur gieda vėžiai“ daugeliui įstrigs atmintin ir dėl savo neįprasto bei, atrodo, nelogiško pavadinimo. Tačiau čia taip pat slypi gili mintis.

Jo prasmė kilusi iš D. Owens vaikystės – taip sakydavo jos mama. Tai taip pat frazė, kurią knygoje sako veikėjo Teito personažas.

17 skyriuje, kai jis ir pagrindinė veikėja Kaja ieško vietos, kur pabūti kartu, Teitas pasiūlo eiti kur nors, „kur gieda vėžliai“. Jis paaiškina Kajai, jog taip apibūdinama vieta, esanti kažkur „toli krūmuose, kur gyvūnai yra laukiniai ir vis dar elgiasi kaip gyvūnai“. Kitaip tariant, jis siūlo jiems pasislėpti kur nors toli nuo kitų žmonių, giliai gamtoje.

Filmas „Ten, kur gieda vėžiai“ pasakos intriguojančią istoriją apie Pelkių Dukra vadinamą Kają Klark (aktorė Daisy Edgar-Jones), kuri savo gimtojo miestelio Šiaurės Karolinoje gyventojams visuomet kėlė prieštaringus jausmus, iš kurių stipriausi – nepasitikėjimas, įtarumas ir panieka. Mergaitė gimė šalia miestelio tyvuliuojančiose pelkėse, kur buvo įsikūrusi jos šeima. Pirmiausiai kelerių metų dukrą paliko motina, tuomet vienas po kito išvyko vyresnieji broliai ir seserys, o galiausiai pradingo ir tėvas. Nuo tada Kaja pelkėse augo viena.

Pragyvendama vien iš to, ką siūlo gamta, Kaja ne tik išgyvena, bet ir išauga į simpatišką ir žvilgsnius traukiančią jauną moterį. Ja ypač susižavi du miestelio vaikinai – geraširdis Teitas ir futbolo komandos pažiba Čeisas (aktoriai Tayloras Johnas Smithas ir Harrias Dickinson‘as). Tad kuomet pelkėse surandamas nužudyto Čeiso kūnas, Kaja iš karto tampa pagrindine įtariamąja.

„Ten, kur gieda vėžiai“ – ne tik istorija apie meilę ir nusikaltimą, ne tik odė laukinei gamtai. Tai skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti. Į kino teatrus filmas atkeliauja jau visai netrukus, rugpjūčio 19 dieną.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją