Kanų kino festivalyje pristatytas ir itin šiltai sutiktas animacinis filmas „Madagaskaras 3“ Prancūzijoje sužibėjo visomis spalvomis ir į festivalio programą įnešė juoko. Ant raudonojo kilimo išrikiavę garsiausias Holivudo žvaigždes, filmo veikėjams dovanojusias savo balsus, animacinis filmas jau mindžikuoja ties starto linija ir nekantrauja įsisukti į kino ekranus visame pasaulyje.
© "Forum Cinemas" nuotr.

1. Animacinį filmą, kaip ir visas kitas „Madagaskaro“ dalis kūrė net trys režisieriai. Šįkart jais tapo Ericas Darnellis, Tomas McGrathas ir Conradas Vernonas.

2. Ties laukiamiausiu vasaros animaciniu filmu darbavosi net 600 dailininkų, atsakingų už skirtingas filmo dalis, tačiau siekusių bendro rezultato.

3. Liūtą Aleksą aktorius įgarsinantis aktorius Benas Stilleris prisipažino pavydintis Chrisui Rockui, savo balsu apdovanojusiu zebrą Martį. „Krisui visuomet tenka pačios juokingiausios filmo scenos bei smagiausios frazės, tokios kaip „Afro cirkas!“, o man tenka nuolat šaukti – „Marti! Marti!“ Vaikinams sakiau, jog šią frazę galima būtų paimti iš bet kurio „Madagaskaro“ filmo, kadangi taip šaukiau daugiau kaip aštuonis šimtus kartų“, - juokavo aktorius B.Stilleris.

4. Jada Pinkett Smith prisipažino, jog Ch.Rockui taip patiko „Afro cirkas“ daina, jog jis ėmėsi nuolat ją dainuoti. „Garbės žodis, kartais norėdavau jį pritrenkti“, - atviravo aktorė. Net tuomet, kai gulėdama lovoje bandydavo užmigti, galvoje sukdavosi šią dainą niūniuojantis kolegos Ch.Rocko balsas.

5. Aktorius Sacha Baronas Cohenas, vykdęs aktyvią filmo „Diktatorius“ reklaminę kampaniją, į dubliažo studiją kartą atvyko apsirėdęs diktatoriaus munduru. Jis elgėsi kaip tikras diktatorius šitaip bandydamas kolegoms praskaidrinti sunkų ir varginantį animacinio filmo garsinimą.

6. Vienas filmo režisierių, Tomas McGrathas sakė, jog kol kas neketinama kurti ketvirtosios „Madagaskaro“ dalies. „Sunku atsakyti į klausimą apie tęsinį, kai trečią filmo dalį baigėme prieš kelias savaites. Šį klausimą man užduokite tuomet, kai gulėsiu paplūdimyje“, - apie norą pailsėti ir filmo tęsinį kalbėjo režisierius.

7. „Madagaskaro“ serijos filmai – pelningesni vienas už kitą. 2005-aisiais pirmoji filmo dalis uždirbo 532,7 mln. JAV dolerių. Antrasis filmas 2008-aisiais susišlavė net 603,9 mln. JAV dolerių. Neoficialiais šaltiniais skelbiama, jog tikimasi, kad „Madagaskaras 3“ bus finansiškai sėkmingesniu filmu už antrąją dalį ir pasieks 1 milijardo JAV dolerių ribą.

8. Praeitą savaitę prekybos taškus pasiekė filmo „Madagaskaras 3“ vaizdo žaidimas, skirtas Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS, Xbox 360 ir PlayStation 3 žaidimų konsolėms. Žaidėjai turės Aleksui, Marčiui, Melmanui ir Glorijai padėti pabėgti nuo grėsmingosios policininkės Šantel Dubua ir grįžti į gimtąjį Niujorką.

9. Animacinio filmo kūrėjai, sugalvoję sukurti kapitonę Šantel Dubua, vadovaujančią gyvūnų kontrolės skyriui ir besivaikančią „Madagaskaro 3“ herojus per visą Europą, moterį sudėliojo iš Cruellos de Vil ir Edith Piaf portretų nuotrupų.

10. Nuo vakar filmo gerbėjai jau skaito filmo komiksų knygelę „Madagascar Digest Prequel: Long Live The King!“, sukurtą remiantis filmu.

Kuomet įgarsinimo studijoje susirenka komikai Benas Stilleris, Sacha Baronas Cohenas, Davidas Schwimmeris, Chrisas Rockas ir gražuolė Jada Pinkett Smith, aišku tik viena – liūdna čia tikrai nebus!

Lietuviškai filmą įgarsino Algirdas Gradauskas (Aleksas), Nerijus Gadliauskas (Melmanas), Giedrius Savickas (Martis), Karina Krisko (Glorija), Arnoldas Jeleniauskas (Karalius Džiuljenas), Liubomiras Laucevičius (Škiperis), Jonas Šarkus (Mortis), Remigijus Sabulis (Vitalijus), Vytautas Rumšas jaunesnysis (Stefanas), Rasa Samuolytė (Gia), Rimantė Valiukaitė (Diubua) ir kiti.

Lietuvoje išankstinių seansų žiūrovai filmą jau spėjo „pakrikštyti“ pačiu juokingiausiu „Madagaskaro“ serijos filmu, kuriam neprilygsta net pats pirmasis „Madagaskaras“.

Lietuviški filmo anonsai:

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Didžiulę lietuvių kino retrospektyvą Paryžiuje atidarė Šarūnas Bartas (3)

Pirmadienio vakarą Paryžiuje, prancūzų filmotekoje „La Cinémathèque Française“ prasidėjo...

10 faktų apie filmą „3 sekundės“ iš Žilvino Trato lūpų (3)

Sausio 12 dieną visuose Lietuvos kino teatruose startavo puikiai kino kritikų ir žiūrovų...

Filmas „Tarp pilkų debesų“ pasirašė sutartį su CAA – prestižiškiausia pramogų verslo valdymo ir talentų paieškos agentūra (2)

Tarptautiniai vandenys atsiveria lietuviškam kino projektui. Didžiausia pramogų verslo valdymo ir...

Jaunųjų „Pelėdų kalno“ aktorių iššūkiai – nuo ledinio vandens iki ligoninės (1)

Apie niūrias pokario nuotaikas, partizanų kovas, meilę ir netektis pasakojanti istorinė Audriaus...

Filmo „Stalino mirtis" recenzija: nuostabi satyra supuvusiai Tarybų Sąjungos doktrinai (15)

Prisidėjęs prie labai populiaraus televizijos serialo „Viceprezidentė" kūrimo bei „Oskarui"...

Top naujienos

Ėmėsi pilnametystės dar nesulaukusių paauglių gaujos: dviejų merginų mamos sako, kad reikia pagalbos (9)

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl, įtariama, paauglių merginų gaujos sumuštos...

Sustabdyta populiaraus kelionių pardavėjo licencija (45)

Valstybinis turizmo departamentas laikinai sustabdė vieno iš didžiausių Lietuvoje kelionių...

Pranešimas Japonijos žmonėms: slėpkitės pastatuose arba po žeme (17)

Japonijos nacionalinis transliuotojas NHK antradienį paskelbė tiesos neatitinkantį pranešimą apie...

Sunku patikėti, bet regionuose uždirba daugiau nei Šiauliuose ar Panevėžyje (100)

Nors Panevėžys ir Šiauliai gali puikuotis didmiesčių statusais, tačiau dėl atlyginimų...

Čečėnijos prezidento atstovas: Lietuva nedomina Kadyrovo (136)

Lietuvos sprendimas įtraukti Čečėnijos lyderį Ramzaną Kadyrovą į nepageidaujamų šalyje...

Dalijosi idėjomis, kaip švęsti Lietuvos jubiliejų: tai patirsime tik kartą gyvenime (312)

Lygiai po mėnesio – Vasario 16-ąją Lietuva švęs atkurtos Lietuvos 100-ąjį gimtadienį. Ta...

Siunčia žinią žemę pirkusiems neteisėtai – nori ją atimti (353)

Kai paaiškėjo, kad realiai žemės saugikliai neveikia ir agroverslo grupės sėkmingai superka...

Specialistė pataria: kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų (6)

Dar namuose sudarinėdami pirkinių sąrašą mintyse dėliojame planus, kokį patiekalą rinksimės...

Idėja įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas patinka ne visiems: nei Biblijoje, nei Šventuosiuose raštuose tai nebuvo skatinama (18)

Nacionalinės iniciatyvos „ Idėja Lietuvai “ metu buvo pasiūlyta beveik 1400 idėjų, iš kurių...

Ar po galvos smegenų traumos gali pasikeisti žmogaus charakteris? (3)

Devintojo dešimtmečio amerikiečių romantinėje komedijoje „Už borto“ (angl. „Overboard“)...