Naujausiais duomenimis, T. Vidmanto komedija „Milijonieriaus palikimas“ per pirmąsias keturias savaites surinko 1 milijoną 405 tūkstančius eurų ir aplenkė kino režisieriaus Mariaus Markevičiaus pagal Rūtos Šepetys romaną sukurtą kino filmą „Tarp pilkų debesų“. Būtent šis filmas, 2018 metais surinkęs 1 milijoną 390 tūkstančių 579 eurus, pagerino 2017 metais T. Vidmanto filmo „Trys milijonai eurų“ pasiektą rekordą – 1 milijoną 355 tūkstančius 457 eurus.

„Milijonieriaus palikimas“ nepasivijo tik Lietuvos kino teatruose karaliavusio Jameso Camerono nuotykių ir veiksmo filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“. Šis filmas Lietuvoje surinko daugiau nei 2 milijonus 600 tūkstančių eurų. T. Vidmanto filmas tapo antruoju pelningiausiu kino filmu Lietuvoje per visą nepriklausomybės kino istoriją.

„Šį rekordą pasiekiu jau antrą kartą, todėl jausmas nėra labai naujas. Bet jis toks geras, kad norisi patirti kuo daugiau kartų gyvenime. Man, kaip režisieriui ir scenaristui, kuris kuria žiūrovams, tai yra geriausias įmanomas apdovanojimas. Geresnis už bet kokią statulėlę“, – sako filmo režisierius T. Vidmantas.

„Milijonieriaus palikimas“ tarsi pratęsia kino filmų ir televizijos serialų režisieriaus, scenaristo T. Vidmanto mėgstamą milijono temą. Jo komedijos „Trys milijonai eurų“ su Giedriumi Savicku, Inga Jankauskaite, Ineta Stasiulyte, Jokūbu Bareikiu ir „Pats sau milijonierius“ su Audriumi Bružu ir Gelmine Glemžaite užkariavo šalies kino teatrus.

T. Vidmantas teigia, kad jo kino trilogija apie milijonus ir milijonierius prasidėjo nuo suvokimo, jog kiekvienas nori turėti daugiau, nei turi.

Naujausioje savo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ T. Vidmantas pasakoja nuoširdžią dviejų brolių istoriją. Žemaitės žmonos po padu laikomas kaimietukas Kęstas ir jo brolis, miestietis Vincas paveldi po penkis milijonus dolerių. Vėliau paaiškėja, kad dėdė iš Amerikos broliams paliko ne tik krūvą pinigų, – kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių. Vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, lipti į karvės blyną ir dar atlikti krūvą neįmanomų dalykų. Kaip Kęstui ir Vincui seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks perimti jo milijonus?

Filme režisierius subūrė savo pamėgtus aktorius – G. Savicką, A. Bružą, I. Stasiulytę. Jis įsitikinęs, kad dirbdamas su gerais aktoriais gali būti tikras, jog viskas pavyks. Ir tai žino ne tik režisierius, bet ir žiūrovai.


Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją