„Tai turbūt juodžiausia komedija Lietuvos kino istorijoje. Neabejotinai atsiras įsižeidusių ar pasipiktinusių, tačiau šiuo filmu ir nesiekiau įtikti visiems. Norėjau sukurti puikų reginį su daug nestandartinio humoro ir pakelti lietuviškų komedijų kartelę į viršų“, – sako filmo režisierius Tadas Vidmantas.

Juodoji komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, kad maža nepasirodo. Ekipažus iškvietimuose lydi sprogimai, erotika, krentantys sraigtasparniai, skraidančios kulkos ir patys keisčiausi nusikaltėliai bei nuotykiai.

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė bei su teisėsauga pats problemų turintis Vaidotas Grincevičius. Epizoduose pasirodo daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti.

Režisieriaus teigimu, nors komedijos apie policiją visame pasaulyje yra populiarios, lietuviai tokios kažkodėl dar neturi, todėl norėjosi sukurti iškart gerą ir juokingą. „Filme pavaizduoti policijos pareigūnai patenka į pačias kvailiausias situacijas. Žinoma, jie ir patys nėra aštriausi pieštukai dėžutėje. Tačiau filmas iš policininkų nesityčioja. Atvirkščiai – parodo, kad pareigūnai yra tokie patys žmonės kaip mes, dirbantys sunkų, svarbų darbą ir atiduodantys jam šimtą procentų savęs“, – teigia T. Vidmantas.

Paklaustas, ar tiesa, kad filmuojant komediją yra sudėtinga pačiai kūrybinei grupei nesijuokti ir laikytis rimtai, režisierius atviravo, kad tai buvo vienas smagiausių filmavimų, kokiame teko dirbti.

„Aktoriai turėjo didelę kūrybinę laisvę, daug improvizavo, todėl po kiekvienos scenos filmavimo visi pratrūkdavome kvatotis“, – teigia T. Vidmantas.

Filmui scenarijų kūrė Tadas Vidmantas ir Jonas Navickas. Filmą „Gautas iškvietimas“ bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2016 metų vasario 19 dienos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės